Sygic GPS Navigácia dostala aktualizáciu s podporou pre CarPlay. Ide o platenú funkciu (doplnené)

0

Funkcia sa oneskorila.

Sygic priniesol v polovici októbra 2018 podporu pre funkciu CarPlay do svojej aplikácie Sygic Car Navigation. Funkcia bola prisľúbená aj pre Sygic GPS Navigáciu a s oneskorením prichádza v týchto dňoch.

Podpora pre CarPlay umožňuje spárovať iPhone s operačným systémom iOS 12 s vozidlom s technológiou CarPlay. Sygic sa následne zobrazí na dotykovej obrazovke vozidla.

Aktualizáciu na verziu 17.6.0 nájdete už v obchode App Store. Po spustení aplikácie sa v Sygic Store objaví položka Premium for CarPlay, ktorú si môžete v prípade záujmu zakúpiť za 39,99 eur.

Google Play

Sygic GPS Navigácia v App Store

CarPlay je platená funkcia, v obmedzenom režime funguje zadarmo

Na rozdiel od aplikácie Sygic Car Navigation, ktorá obsahuje CarPlay ako súčasť licencie, je CarPlay v Sygic GPS Navigácii voliteľnou platenou funkciou. 7 dní ju môžete využívať bezplatne a po uplynutí tejto doby sa mapa prepne do 2D a prestane fungovať hlasová navigácia. Základná navigácia bude stále k dispozícii. Všetky prémiové funkcie získate zakúpením licencie Premium for CarPlay.

Po prepojení aplikácie Sygic s platformou Apple CarPlay budete môcť v prípade prémiovej CarPlay licencie využívať tieto funkcie:

  • offline mapy
  • upozorňovanie na zmeny rýchlostných obmedzení
  • prediktívne plánovanie trasy, ktoré dokáže predvídať zhustenie premávky
  • asistenta jazdných pruhov, ktorý umožňuje vodičom bezpečnejšie sa radiť do jazdných pruhov
  • hlasovú navigáciu
  • aktuálne dopravné informácie v reálnom čase aktualizované každé dve minúty

Dôvod, prečo je CarPlay v prípade Sygic GPS Navigácie spoplatnená funkcia, je ten, že Sygic platí svojmu poskytovateľovi máp extra poplatky za zobrazovanie máp na displeji auta cez CarPlay.

Zdroj: Sygic

Prečítajte si aj:

Aplikácie Sygic už podporujú platformu Apple CarPlay. Pozrite si video (doplnené)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár