Spoločnosť Sygic oznámila, že aplikácia Sygic Car Navigation je prvou navigačnou aplikáciou na trhu s certifikátom MirrorLink Drive pre Európu a Severnú Ameriku, pričom v druhej polovici roka 2015 sa očakáva získanie certifikátu aj pre Japonsko. Certifikát udelila organizácia Connected Car Consortium, ktorá poskytuje globálne technológie pre riešenia prepojených vozidiel (tzv. connected cars).

Aplikácia Sygic Car Navigation získala v minulosti certifikát MirrorLink OEM (používaný pre vozidlá Škoda) a dnes je jedinou navigačnou aplikáciou s certifikátom MirrorLink Drive pre Európu aj Severnú Ameriku. Technológia MirrorLink umožňuje používateľom pripojiť smartfón ku kompatibilným vozidlám a využívať počas jazdy určité funkcie, ako sú mapy či hudba.

Navigácia Sygic so 75 miliónmi používateľov je najdostupnejšou hybridnou navigačnou aplikáciou pre prepojené vozidlá na trhu a je dostupná vo všetkých popredných operačných systémoch mobilných zariadení na svete.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.