Synology NAS servery na zamilovanie (VIDEO TOUCHIT)

2

Na výstave IFA 2019 Synology prezentovalo najnovšiu verziu ovládacieho programu, nový dizajn NAS serverov a tiež začlenenie NAS serveru do modernej domácnosti. 

Pozrite si všetky novinky od spoločnosti Synology:

Spoločnosť Synology nás pozvala na výstave IFA k sebe do „bytu„, kde nám prezentovala svoje horúce novinky. Zmenami prešli NAS servery, ktorým sa zmenil dizajn a predovšetkým veľkosť. Už tak nejde o žiaden veľký server, ale iba o malú krabičku, ktorá zabezpečí zábavu a bezpečnosť dát.

Pozreli sme sa aj na novú verziu programu DSM vo verzii 7.0. Ten vyniká jednoduchým a rýchlym prostredím s viacerými zmenami a vylepšeniami. Zmenami prešli aj zariadenie na analytiku videa, pre inteligentné monitorovanie bytu alebo kancelárie. Podrobne sme sa pozreli aj na toto šikovné zariadenie a zistili ako funguje.

Tiež sme si pozreli produkty, ktoré sa pripravujú na trh.

Prečítajte si aj:

Takto Lenovo vylepšuje novú generáciu notebookov Yoga (VIDEO TOUCHIT)

Značky:

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

2 komentáre

  1. hmm, stale chyba informacia, kedy vyjde dsm 7, respektive ma hlavne zaujima ta nova applikacia synology photos… bude dostupna aj ako beta? dakujem 🙂

Pridaj komentár