Nové mobilné aplikácie prekonávajú očakávania spojené s mobilnými zariadeniami

Spoločnosť Synology Inc. dnes oznámila oficiálne vydanie služby Surveillance Station 8.2. Táto verzia predstavuje aplikáciu LiveCam, úplne novú aplikáciu pre bezpečnostné kamery, ktorá z nepoužívaných smartfónov okamžite vytvorí IP kameru. V súčasnosti je k dispozícii verzia pre systém iOS, verzia pre Android bude k dispozícii v októbri. Prepracovaná aplikácia DS cam ponúka vyšší výkon a rovnako rozšírený je aj zoznam podporovaného hardvéru o IP reproduktory. Okrem veľkého množstva aktualizovaných funkcií predstavuje táto aplikácia s Centrom aplikácií novú generáciu služieb s ešte väčšou flexibilitou pri správe aplikácií.

Vďaka kombinácií schopností LiveCam v systéme iOS a úplne novej aplikácie DS cam vstúpila služba Surveillance Station do mobilnej éry, keď dokáže premeniť smartfón na bezpečnostnú kameru a sprístupniť záznamy videa prostredníctvom aplikácie DS cam. Vďaka funkciám ako Chytrý časozber, Duálne overenie a podpore IP reproduktorov predstavuje služba Surveillance Station riešenie pripravené k zapojeniu aj do rozsiahlych projektov.

Služba Surveillance Station 8.2 obsahuje nasledujúce nové funkcie:

  • Pomocou aplikácie LiveCam môžete zo smartfónov vytvoriť IP kamery: Z mobilného zariadenia sa môže stať IP kamera. Po nainštalovaní aplikácie LiveCam do mobilného telefónu môžete tento telefón pridať do služby Surveillance Station ako IP kameru s podporou dočasného záznamu. Môžete tak využiť nepoužívané smartfóny, či už doma alebo vo firme.
  • Centrum aplikácií, ktoré jednoducho vie, čo potrebujete: Nový štýl doplnkov nazvaný Centrum aplikácií ponúka až 26 aplikácií a nástrojov. Pomocou filtrov kategórii alebo hľadania kľúčových slov môžete rýchlo vyhľadať požadovanú aplikáciu a prispôsobiť si tak službu Surveillance Station.
  • Prepracovaná aplikácia DS cam s neobyčajným výkonom a kompatibilitou: Ďalšia generácia aplikácie DS cam ponúka nielen prehľadnejšie prostredie zobrazenia, ale rovnako funkcie viacnásobnej časovej osi pre intuitívneho prehľadávanie videozáznamov. Vďaka offline overovaniu licencií môžete navyše systém nasadiť jednoducho a ešte rýchlejšie.
  • Od teraz aj podpora IP reproduktorov: Služba Surveillance Station 8.2 dokáže vysielať zvuk alebo nastaviť plánované vysielanie do integrovaných IP reproduktorov. V nasadení s viac reproduktormi je k dispozícií samostatné aj skupinové vysielanie.
  • Dohľad na rozsiahlymi projektami pomocou časozberu: Časozber skracuje dlhé videá na minúty či dokonca sekundy. Táto aplikácia sa používa predovšetkým k zobrazeniu priebehu rozsiahleho projektu od jeho začiatku až po koniec.
  • Ochrana dát pomocou duálneho overenia: Duálne overenie obmedzuje používanie citlivých funkcií, ako je napríklad správa kamier alebo prístup k videozáznamom a to iba na osoby s oprávnením od inej strany a predstavuje tak flexibilnejšie opatrenie pre správu prístupu. Táto ďalšia úroveň ochrany bráni úniku citlivých informácií.
  • Vysielanie do celého sveta pomocou aplikácie Živé vysielanie: Zdieľajte svoje zážitky so svetom prostredníctvom živého dátového prúdu do služby YouTube bez nutnosti akýchkoľvek nastavení. Stačí vybrať kameru a zadať informácie o adrese poskytnuté službou YouTube. Vysielanie prostredníctvom živého dátového prúdu je tak okamžite pripravené k akcii.

Ďalšie informácie 

Ďalšie informácie o kompatibilite so systémom DSM, inštalácii balíčkov a platných modeloch pre využitie služby Synology Surveillance Station 8.2, nájdete na stránke: https://www.synology.com/surveillance/8.2

Viac o Synology

Spoločnosť Synology na Solution Exhibition 2018 predstavila nový sortiment produktov, softvéru a systémových aktualizácii

 

Značky: