Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantných hráčov v globálnom odvetví výroby televízorov, oznámila rozšírenie televízorov radu P o nové modely P635 a P638. Nové televízory prinášajú Google TV, vysokú kvalitu obrazu a najnovšie technológie za dostupnú cenu.

Pohlcujúca obrazová kvalita 4K HDR

Televízory radu TCL P63 kombinujú rozlíšenie 4K HDR a dynamické vylepšenie farieb, a prinášajú tak lepší kontrast aj farby a viac detailov v zobrazení. Vďaka 4K HDR tieto televízory presne zobrazia svetlé aj tmavé detaily obrazu vo farebnej precíznosti a oslovia aj náročných užívateľov. Navyše technológia dynamického vylepšenia farieb Dynamic Colour Enhancement (vyvinutá exkluzívne spoločnosťou TCL) automaticky optimalizuje jas pomocou vlastného algoritmu, ktorý rozširuje doposiaľ obmedzenú tradičnú farebnú škálu. Úžasný displej 4K je vylepšený technológiou HDR 10, tou najnovšou technológiou HDR, a optimalizuje obrazovú kvalitu, snímok po snímku, umožňuje si vychutnať jemné rozdiely zobrazovaného obsahu. 

Optimalizovaný herný zážitok s režimom Game Master

Nové televízory sú vybavené technológiami HDMI 2.1 a ALLM, ktoré hráčom automaticky zabezpečia najrýchlejšiu odpoveď systému a najlepšie nastavenie obrazu pre hranie hier. Rozhranie HDMI 2.1 zabezpečí kompatibilitu s najnovšou generáciou herných konzol a umožní využiť funkciu, ako je režim ALLM (Auto Low Latency Mode), ktorá umožňuje automaticky prepínať televízor do herného režimu pri veľmi nízkej latencii, nižšej než 15 m/s.

Zvuk veľkého kina s Dolby Audio™

Rad TCL P63 prináša plný a bohatý zvuk, ktorý vytvára pohlcujúci, filmový, priestorový zvukový zážitok. Technológia Dolby Audio™ ponúka jasnejší aj omnoho detailnejší a plný zvuk pre realistickejší zážitok pri sledovaní filmov.

Jednoduchý prístup k nekonečnej zábave pomocou Google TV

Rad TCL P63 využíva výhody najprepracovanejšieho systému elevízorov kategórie Smart TV a má navyše vstavanú službu Google Assistant. Google TV centralizuje filmy, televízne programy a ďalšiu zábavu a poskytuje prístup až k 70 000 filmov a televíznych epizód na jednom mieste. Vyhľadávacie nástroje sa mimoriadne ľahko ovládajú a pomáhajú užívateľom objavovať nové filmy a televízne programy s automatickou ponukou, ktorá je postavená na predchádzajúcich aktivitách. Užívateľské výhody sú rovnako posilnené službou Google Assistant, ktorá umožňuje užívateľom ovládať a riadiť prepojené domáce zariadenia.

Prémiový a elegantný dizajn pre ešte väčšie zážitky

Nový rad TCL P63 sa vyznačuje jedinečným prémiovým a bezrámčekovým dizajnom. Obrazovka nemá vnútorné ohraničenie a poskytuje väčšiu plochu a viac obrazu. Ultratenký štíhly koncept využíva kovové prvky, ktoré z týchto televízorov robia elegantný artefakt s vysokou odolnosťou, ktorý ľahko zapadne do prostredia obývačiek.

Nové televízory TCL P635

Nové televízory TCL P635 budú dostupné vo veľkostiach 75’’, 65’’, 58’’, 55’’, 50’’, 43’’ a prinesú nekonečnú zábavu vďaka Google TV a pohlcujúcu obrazovú kvalitu v atraktívnom dizajne.

TCL P638 ide ešte ďalej

Rad P638 ide ešte ďalej a prináša pohlcujúcu obrazovú a zvukovú kvalitu. Televízory tohto radu predstavujú streamovací stroj pre digitálny obsah vo vysokej kvalite. Televízory P638 budú dostupné vo veľkostiach 65’’, 55’’, 50’’, 43’’. Kombinujú 4K HDR, Dolby Vision, HDR10 a 60Hz Motion Clarity pre detailné a plynulé zobrazenie vo vysokej kvalite.

Televízory TCL P638 majú rozlíšenie 4K HDR podporujúce HDR10 a HDR Dolby Vision pre vyšší jas a detailnejšie tmavé scény pri zachovaní všetkých jemných detailov. Tento jedinečný rad prináša technológiu Motion Clarity pre plynulé zobrazovanie a vylepšenie scén s pohybom. Diváci nikdy neprídu o jediný detail v rýchlych akciách a budú vždy ťažiť z kryštalicky čistého obrazu pri zdrojovej frekvencii zobrazenia 50 Hz alebo 60 Hz. Tento rad navyše podporuje HDR Multiformat pre úžasné zážitky v rozlíšení HDR bez ohľadu na zdroj prehrávania.

V neposlednom rade si môžu užívatelia vychutnať pohlcujúci a obklopujúci zvuk, a to vďaka technológii Dolby Atmos, ktorá realisticky zachytáva pohyby každého objektu na obrazovke a prináša priestorový zvuk v rozsahu 360°. Podpora tejto technológie prináša naozajstný filmový zážitok spoločne s kvalitou obrazu Dolby Vision™.

Ceny u P638 sú od 439 EUR pre 43’’ až po 799 EUR pre 65’’.

Kľúčové informácie:

• 4K HDR

• Dynamic colour enhancement

• 60 Hz Clarity Motion (len pri P638)

• HDR 10

• Dolby Vision (len pri P638)

• Multi HDR (len pri P638)

• Game Master

• HMDI 2.1 ALLM

• Dolby Audio (len pri P635)

• Dolby Atmos (len pri P638)

• Google TV

• Google Assistant

• Google Duo

• Podporuje Alexa

• Netflix, Amazon Prime, Disney+

• Bezrámčekový kovový dizajn (čierny podstavec pri P635 / strieborný pri P638)

* Vzhľad produktov, funkcie a dostupnosť sa môžu v jednotlivých krajinách či regiónoch líšiť.

Značky: