Renomované ocenenia upevňujú pozíciu spoločnosti TCL na čele inovatívnych zobrazovacích technológií.

Spoločnosť TCL, svetová dvojka medzi televízormi a svetová jednotka medzi 98palcovými televízormi, dnes oznámila získanie výnimočných ocenení v súťaži EISA Awards. Asociácia EISA (Expert Imaging and Sound Association), uznávaná ako popredná európska autorita v oblasti audiovizuálnych inovácií, udelila spoločnosti TCL tri významné ocenenia. Tieto ocenenia sú uznaním odhodlania spoločnosti TCL posúvať hranice zobrazovacích technológií.

Za svoju prielomovú patentovanú technológiu získala spoločnosť TCL ocenenie „EISA HOME THEATRE MINI LED TV 2023-2024“, a to pre televízor TCL QD-Mini LED 4K 65C845. Ocenenie podtrhuje vynikajúci výkon tohto televízora, pokiaľ ide o najlepší zážitok z domáceho kina. Ďalej spoločnosť TCL exceluje v kategórii QLED, kde získali ocenenie hneď dva televízory.  Televízor TCL QLED 55C745 bol ocenený za výnimočné vylepšenie pri hraní hier a odnáša si označenie „EISA GAMING TV“, zatiaľ čo televízor TCL QLED 98C735 vyniká v kategórii XL obrazoviek a získava titul „EISA GIANT TV 2023-2024“.

EISA „HOME THEATRE MINI LED TV 2023-2024“ pre TCL QD-Mini LED 4K 65C845

Odborníci na obraz a zvuk z agentúry EISA udelili televízoru TCL 65C845 ocenenie „NAJLEPŠIE DOMÁCE KINO MINI LED TV 2023-2024“. Televízor určuje štandardy v technológii Mini LED a spoločnosť TCL ziskom tohto ocenenia upevnila svoju pozíciu priekopníka v oblasti zobrazovacích technológií.

„Spoločnosť TCL pokračuje v rozširovaní výkonu technológie Mini LED, pričom v tohtoročnom rade C845 zdvojnásobila počet zón a vylepšila použité LED diódy. Spolu s radom ďalších vylepšení tak dosiahla výslednú kvalitu, ktorá sa vyrovná panelom OLED a v niektorých kľúčových oblastiach ich predbehne,“ uviedli porotcovia EISA.

Monitor televízora 65C845 ponúka pôsobivý jas, ktorý pri prehrávaní HDR formátov prekračuje špičkové hodnoty 2000 nitov a pri plnej bielej farbe 800 nitov. Tento televízor je navyše ideálny pre filmových nadšencov a hráčov, pretože je plne kompatibilný s najnovšou generáciou konzol.

Televízor TCL 65C845 je vybavený radom funkcií vrátane Google TV, reproduktorového systému navrhnutého spoločnosťou Onkyo a spĺňa certifikáciu IMAX Enhanced.

TCL 65C845 nastavuje latku vynikajúcej audiovizuálnej kvalite a softvérovým funkciám a zabezpečuje vynikajúci výkon v akomkoľvek užívateľskému scenári. Je poháňaný procesorom AiPQ 3.0, ktorý poskytuje vynikajúci obraz. Vďaka technológiám Game Master Pro 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar, 240Hz Game Accelerator a podpore najnovších formátov HDR (HDR10+, HLG, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) je tento Mini LED televízor navyše tou najlepšou voľbou na sledovanie filmov HDR, športových prenosov, hranie hier a ďalších aktivít.

EISA „EISA GAMING TV“ pro TCL QLED 4K TV 55C745

Televízor TCL QLED 4K 55C745 je dokonalý televízor na hranie hier na najnovšej generácii konzol a počítačov. Kombinuje veľkolepé farby QLED, kontrast Full Array Local Dimming a špičkový jas so všetkými najnovšími hernými funkciami. Vďaka funkciám Game Master Pro 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar a 240Hz Game Accelerator povyšuje tento televízor herný zážitok na novou úroveň.

TCL 55C745 sa dokáže prispôsobiť akémukoľvek zdroju hry. V spojení s technológiou AMD FreeSync, ktorá sľubuje plynulé hranie pri takmer akejkoľvek snímkovej frekvencii, môžu užívatelia očakávať ďalší prielom v oblasti počítačových a konzolových hier.

„Tento televízor nie je určený len pre hráčov. Jeho spracovanie farieb, jas, schopnosti HDR a technológia miestneho stmievania sa premietajú do dynamického filmového predstavenia, zatiaľ čo rozhranie Google TV prináša streamovacie aplikácie a hlasové ovládanie. Či už ho plánujete používať akokoľvek, 55C745 predstavuje vynikajúci pomer cena výkon,“ uviedla porota EISA.

Vďaka schopnosti podporovať viac formátov HDR, ako sú HDR10+, HLG alebo Dolby Vision IQ, je tento QLED televízor tou najlepšou voľbou pre každého, kto očakáva najvyššiu kvalitu za rozumnú cenu.

EISA „GIANT TV 2023-2024“ pro TCL QLED TV 98C735

Po minuloročnom víťazstve v kategórii „BEST BUY LCD TV 2022-2023″ za 55″ model sa televízor QLED C735 spoločnosti TCL vracia s ďalším víťazstvami. Teraz za pôsobivú ponuku formátu XL, a to v podobe 98“ modelu TCL C735, ktorý získal titul „GIANT TV 2023-2024“.

TCL, popredná značka v segmente 98″ televízorov, predvádza obrovskú silu veľkých obrazoviek, ktoré poskytujú celkom pohlcujúci zážitok z domácej zábavy a prinášajú do domova skutočné kino. TCL 98C735, ako vynikajúce centrum zábavy s technológiou QLED 4K, sa môže pochváliť integráciou Google TV a výnimočným výkonom pri hraní videohier. Jeho obraz je ďalej vylepšený technológiou Dolby Vision IQ, ktorá sa vyznačuje pokročilým podaním farieb, zvýšeným kontrastom a zvýšenou úrovňou jasu. Zvukový systém Onkyo na úrovni kina v kombinácii s technológiou Dolby Atmos prenáša zvuk do viacrozmerného priestoru, takže sa užívatelia ocitnú uprostred svojho obľúbeného športu, televízneho programu, filmu alebo videohry.

„Pre tých, ktorí chcú premeniť obývačku v domáce kino s obrazom väčším než realita, je tu model 98C735 od spoločnosti TCL. 98palcový televízor s technológiou Quantum Dot a Full Array Local Dimming kombinuje hlbokú čiernu s vynikajúcimi detailmi tieňov a vďaka pôsobivému špičkovému jasu a lokálnemu stmievaniu poskytuje ohromujúci jas,“ hodnotia porotcovia EISA.

Či už v HDR10, HDR10+ alebo Dolby Vision IQ, filmy v rozlíšení HDR zaujmú živými farbami. Široký pozorovací uhol a vynikajúca antireflexná schopnosť zabezpečuje filmový zážitok pre široké publikum.

TCL 98C735 navyše ponúka plnú kompatibilitu s hernými konzolami a počítačmi vyššej triedy, takže je všestranne výkonný. Vďaka integrácii s Google TV a priaznivej cene je tento televízor obrích rozmerov neodolateľnou voľbou pre milovníkov zábavy, ktorí hľadajú mimoriadny zážitok z domáceho kina.


[1] Špecifikácie, aplikácie, služby a obsah sa môžu v jednotlivých krajinách alebo oblastiach líšiť.

Značky: