Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Počas prvého týždňa roku 2023 sa automobilka a technologická značka Mercedes-Benz vracia na výstavu CES v Las Vegas. V popredí bude téma „Tech to Desire“, ktorá ilustruje, ako technologický vývoj od značky Mercedes-Benz obohacuje životy jej zákazníkov. Dôraz sa kladie na inovácie, ktoré šetria čas, uľahčujú život a prinášajú vzrušenie.

Vrcholom účasti značky Mercedes na veľtrhu CES budú technologické rozhovory, ktoré sa budú konať v stánku 5041 vo West Hall kongresového centra Las Vegas vo štvrtok 5. januára o 12:00. Zúčastnia sa ich technologický riaditeľ Markus Schäfer a softvérový riaditeľ Magnus Östberg, ku ktorým sa pridá množstvo spolupracujúcich partnerov. Spoločne oznámia novinky týkajúce sa stratégie elektrifikácie Mercedes-Benz. Budú tiež diskutovať o funkciách automatizovanej jazdy, ktoré šetria čas, a vysvetlia, ako nový vývoj v oblasti audiosystému, streamovania a zábavy v automobile vyvolá u zákazníkov vzrušenie. Na záver programu predstaví Mercedes umeleckú spoluprácu s inovatívnou zábavnou značkou, ktorá znovu objaví ikonu popkultúry.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.