Jednou z nosných tém prestížnej konferencie OpenSlava 2021 budú cloudové riešenia.

Ak ste developer, technologický architekt, IT konzultant, študent informatiky alebo len technologický nadšenec, zbystrite pozornosť. Spoločnosť Accenture s partnermi aj túto jeseň tradične prináša konferenciu OpenSlava 2021, zameranú na open source a nové technológie. 

Jedno z najväčších technologických podujatí u nás sa rovnako ako vlani vzhľadom na epidemiologickú situáciu uskutoční v online podobe. OpenSlava 2021 bude prebiehať na obrazovkách účastníkov od 19. – 21. októbra, registrácia pre účastníkov je bezplatná. 

Počas deviateho ročníka konferencie Accenture spolu s hosťami upriami pozornosť na open source technológie a aj cloudové riešenia. Zároveň opäť nebudú chýbať technologické novinky.

K slovu sa dostane aj fungovanie umelej inteligencie a robotov v off-line prostredí práve s využitím cloudových riešení. V nabitom trojdňovom programe dostanú priestor aj mechanizmy cielenej reklamy. 

“V poslednom období sme svedkami mimoriadne dynamického vývoja v celom IT prostredí, čo znamená, že držať krok s aktuálnymi trendami je skutočne náročné. OpenSlava je tu preto, aby pomohla zdieľať skúsenosti a prinášať najnovšie trendy zo sveta aj do lokálnej IT komunity. Budeme preto radi, ak sa k nám pripojíte,” konštatuje riaditeľ Accenture pre Slovensko a Maďarsko Tomáš Volek. 

Zoznam hostí plný zaujímavých mien

Na zozname spíkrov sú aj tento rok uznávaní odborníci. Konferenciu okrem iných obohatia Koen Schelfaut, európsky šéf pre Cloud First z Accenture, Mary Hamilton, ktorá má na starosti Accenture Technology Innovation v Severnej a Latinskej Amerike a Slava Vladyshevskyi (Google Cloud). Na účastníkov konferencie sa teší aj Rick Clark (VMWare). Podelí sa s nimi o svoje skúsenosti s cloudom, Open Source a Linuxom.

Svoje know-how počas OpenSlava 2021 odprezentujú aj Ana-Maria Mihalceanu, Madou Coulibaly a Fabio Di Vita (Red Hat). Zastúpenie budú mať aj prednášajúci z firiem ako AWS, Siemens, Takeda či Mackevision, ktorá je svetovým lídrom v CGI (Computer Generated Imagery). 

Online podujatie Virtual OpenSlava sa uskutoční 19. – 21. októbra. Účasť je bezplatná pre všetkých registrovaných účastníkov, registráciu a kompletný program nájdete na OpenSlava.sk.

Zdroj: Accenture

Značky: