Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Slovak Telekom rozširuje ponuku svojich ICT služieb pre firemných zákazníkov o nové riešenie IT: Works určené pre malé a stredné firmy.

Služba je postavená na produktoch Managed Wi-FiManaged Security Box, ktorých cieľom je poskytnúť aj menším firmám profesionálne a stabilné Wi-Fi pripojenie a konektivitu na vyššej úrovni, ktorá sa opiera o bezpečnostné funkcie reagujúce na aktuálne kybernetické hrozby.

Výhody IT:Works

  • Konektivita bez výpadkov
  • Predkonfigurované zabezpečenie ,,Plug & Play”
  • VPN sieť zabezpečená šifrovaním na úrovni banky
  • Fixné mesačné poplatky bez vstupných investícií
  • Rýchlo prepojené pobočky
  • Bezproblémové pripojenie pri práci z domu aj na cestách
  • Bez potreby znalosti IT – správu služby rieši Telekom
  • Detailný prehľad o sieti cez Cisco Meraki Dashboard

Zabezpečené ICT riešenie na kľúč

Riešenie IT: Works bolo navrhnuté pre malé a stredné firmy, ktoré potrebujú pre svoje pobočky či prevádzky spoľahlivú a bezpečnú sieť. Telekom preto vyvinul riešenie, ktoré nevyžaduje na strane používateľa technické znalosti a prichádza s predkonfigurovaným zabezpečením. Služba je dodávaná zákazníkovi na kľúč na základe jeho potrieb, pričom všetko od návrhu riešenia až po inštaláciu zariadenia zabezpečia ICT špecialisti spoločnosti Slovak Telekom.

Variabilné riešenie prostredníctvom produktových balíčkov

Produkty Managed Wi-FiManaged Security Box je možné ľubovoľne kombinovať a vylepšiť tak firemnú konektivitu na kvalitatívne vyššiu úroveň a zabezpečiť stabilné a bezpečné Wi-Fi pripojenie pre svojich zamestnancov a hostí. Služba kladie dôraz na ochranu pred kybernetickými hrozbami a vďaka stabilnej a bezpečnej VPN sieti poskytne zamestnancom možnosť pracovať z domu či na cestách.

Okrem toho zákazník dostane ,,read only“ prístup ku grafickému informačnému panelu Cisco Meraki Dashboard, ktorý mu poskytne detailný prehľad o firemnej sieti. Tieto dáta a štatistiky potom umožňujú vytvoriť stabilnú a bezpečnú firemnú sieť pre zamestnancov aj hostí.

„Našim cieľom je poskytnúť malým a stredným firmám profesionálnu manažovanú a stabilnú Wi-Fi a zabezpečenú konektivitu, ktorá sa opiera o bezpečnostné funkcie reagujúce na súčasné kybernetické hrozby,“ hovorí Martina Kandera, riaditeľka predaja pre malé a stredné firmy, Slovak Telekom.

Stabilná Wi-Fi, nadštandardná bezpečnosť a pokročilá analytika

Zákazník dostane v cene produktu Managed Wi-Fi profesionálny dual-band Plug&Play Wi-Fi Access Point Cisco, ktorý dokáže spoľahlivo obslúžiť naraz veľké množstvo bezdrôtových zariadení. Zariadenie je predkonfigurované ICT špecialistami Telekom, ktorí ho na mieste inštalácie pripoja k internetu dostupnou konektivitou od Slovak Telekom.

Bezpečná a efektívna konektivita

Zariadenie Managed Security Box poskytuje centralizované riešenie pre pokročilé zabezpečenie firemnej siete. Zariadenie obsahuje viaceré užitočné funkcie, ako je zabudovaný firewall, antivírus, antimalware, filtrovanie webového obsahu, IPS a IDS. Umožňuje jednoduché prepojenie pobočiek cez zabezpečenú VPN sieť a taktiež zlúčiť viacero konektivít do jednej. Toto zariadenie je ideálnym riešením pre pripojenie zamestnancov k firemným systémom cez VPN počas práce na homeoffice alebo počas pracovných ciest.

Zariadenie umožňuje podľa požiadaviek zákazníka priorizovať dôležité biznis aplikácie a naopak iné aplikácie a internetový obsah obmedziť alebo úplne zablokovať a to podľa typu zariadenia, konkrétneho užívateľa alebo typu obsahu.

Produkty IT:Works

Názov ProduktuMANAGED
Wi-Fi S
MANAGED
Wi-Fi M
MANAGED
Wi-Fi L
Managed Security Box
UrčenieMaloobchodné predajne malých

poskytovateľov služieb

Menšie firemné kancelárie alebo prevádzkyZabezpečenie Wi-Fi siete v exteriéri, terasy, eventy, športoviskáCentrála firmy – bezpečnosť, firewall, VPN, konektivita na vyššej úrovni, kancelárie do 50 zamestnancov
Zariadenie

 

WiFi router Meraki MR36

+ Enterprise Licencia

WiFi router Meraki MR44

+ Enterprise Licencia

WiFi router Meraki MR70

+ Enterprise Licencia

HW MX64 + Advanced Security License
Cena mesačne20 €25 €27 €65 €
Zriaďovací poplatok30 €30 €30 €30 €

Poznámka: ceny sú uvádzané bez DPH s 24 mesačnou viazanosťou