VIDEO TOUCHIT: Telekom – Magio TV využíva 581 tisíc zákazníkov, dostane nové používateľské rozhranie

2

Telekom na tlačovej konferencii zrekapituloval rok 2017.

Operátor oznámil, že jeho televíziu využíva viac ako 581 tisíc zákazníkov. Medziročne si Magio TV objednalo 64 tisíc nových zákazníkov, čo je nárast na úrovni 12,4%. Vzhľadom k rastúcemu počtu používateľov a informáciám o priamej konkurencii Telekom verí, že by sa čoskoro mohol stať lídrom na trhu.

Novinky v Magio TV v roku 2017

Telekom tento rok rozšíril digitálnu Magio TV o 15 nových TV kanálov, z toho 10 v HD rozlíšení a pridal 5 nových TV kanálov, resp. 8 TV kanálov v HD do ponuky satelitnej televízie. Tiež spustil streamovanie HD kanálov v službe Magio GO a zvýšil celkovú kvalitu obrazu. Operátor nezabudol zdôrazniť exkluzívny obsah v ponuke všetkých typov Magio televízie, ktorý zabezpečujú športové TV kanály Digi Sport a detský Ťuki TV.

Operátor tiež oznámil, že do konca roka chce priniesť používateľom úplne nové používateľské rozhranie pre digitálnu Magio IPTV. Počas Vianoc plánuje sprístupniť desiatky TV kanálov zadarmo a chystá aj ďalšie špeciálne akcie.

Upútavka na nové používateľské rozhranie, ktoré dostane digitálna Magio TV

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

2 komentáre

  1. Pingback: Telekom predstavil vianočnú ponuku. Ponúkne hardvér zadarmo aj zľavové kupóny na paušál | TOUCHIT

  2. Pingback: Telekom má 88,56% pokrytie populácie 4G sieťou. Vysvetlil metodiku merania | TOUCHIT

Pridaj komentár