Telekom pripravil na marec 2020 nevídanú akciu na slovenské pomery. Celý mesiac budete môcť využívať dáta úplne naplno v jednej z TOP 10 najlepších sietí na svete vďaka novému „nekonečnému“ balíčku. Prečo nekonečný? Lebo toľko dát len tak neminiete. Iba ak by ste mali ambíciu robiť to tak trochu naschvál.

Ako to funguje?

Od 1. do 31. marca 2020 sa bude dať v Telekom aplikácii aktivovať balík Nekonečné dáta. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si bude môcť aktivovať balík jeden raz počas marca. Inými slovami, za mesiac môžete dostať nekonečné dáta len raz.  B2B zákazníkom (SME, TA/LA segmenty) bude balík aktivovaný automaticky.

Extra dáta 1000 GB

Na rozdiel od letného či zimného balíku dát bude mať každý zákazník Telekomu rovnakú porciu dát, bez ohľadu na to, či využíva program Happy XS, ÁNO S či ÁNO XL Biznis. Tentokrát bude porcia oveľa väčšia ako v minulosti: 1000 GB na celý marec.

Ako zákazník Telekomu môžete tak surfovať a využívať smartfón úplne bez starostí. Doslova môžete preveriť, koľko dát prenesiete v 4G (či 3G, 2G) sieti Telekomu. Za celý mesiac tak môžete vidieť stovky filmov, tisícky videí či počúvať hudbu non-stop v najvyššej kvalite. O tom, že táto sieť patrí medzi TOP 10 najlepších sietí, otestovala spoločnosť Umlaut.

Prehľad operátorov v Uerópe

Slovak Telekom je v európskom rebríčku na 4. mieste za Holandskom a Švajčiarskom

 

Telekom tak v marci daruje zákazníkom toľko mobilných dát, aby sa nemuseli kontrolovať a mohli si svoje smartfóny alebo tablety užiť naplno. Priemerná spotreba dátovo aktívneho zákazníka je 2 GB, takže v marci môže preniesť až 500-násobne viac dát. Priemerná spotreba členov redakcie TOUCHIT je okolo 15 GB, preto 1000 GB možno považovať za nekonečno.

Viac o aktivácii tohto balíku

Aktivovali sme si Nekonečný balík od Telekomu. Takto treba postupovať

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.