TCL predstavuje produktový rad televízorov s označením P

TCL Electronics rozširuje ponuku televízorov v produktovom rade s označením P a uvádza na náš trh televízory radu P615 a P815. Tieto dva rady dopĺňajú už skôr uvedený model P715. Na čele tohto radu stojí model P610, ktorý na rozdiel od ostatných nevyužíva operačný systém Android, ale vlastný Smart TV 3.0. Prednosťou celého produktového radu TCL P je priaznivý pomer cena/výkon.

Rad TCL P615: Precízny obraz, 4K HDR 10 a Android TV v štíhlom dizajne

Rad televízorov TCL P615 kombinuje štíhly dizajn s obrazovkou 4K HDR 10 a operačným systémom Android TV. Tento jednoduchý na ovládanie a elegantný televízor spája funkčnosť a tenký dizajn. Je určený všetkým, ktorí nechcú robiť kompromis medzi eleganciou, kvalitou obrazu a ľahkým ovládaním a prístupom k obľúbenému obsahu. Technické parametre tohto produktového radu zahŕňajú predovšetkým Direct LED podsvietenie, rozlíšenie 4K HDR s funkciou Smart HDR, ktoré dynamicky vylepšuje obsah v rozlíšenia HDR a maximalizuje možnosti samotnej obrazovky, vrátane lepšieho zobrazenie tak tmavých ako aj svetlých scén. Smart HDR dokáže navyše pomocou umelej inteligencie upgradovať obraz SDR do obrazové kvality HDR. Použitá technológia Micro Dimming Pro rozdeľuje obraz do samostatných zón a vylepšuje tak kvalitu obrazu dodatočnými úpravami. Dolby Audio sa stará o silný, dynamický a kvalitný zvuk. TCL P615 bude postupne uvádzaný vo veľkostiach 43, 50, 65, 70 a 75 palcov. Model s najväčšou obrazovkou (75 palcov) je na trhu dostupný od 999 EUR vrátane DPH.

TCL P615

TCL P615

Rad TCL P715: Perfektný obraz a bezrámčekový celopriestorový displej

Tento rad bol uvedený už skôr a aktuálne je na slovenskom trhu dostupný v obľúbených veľkostiach 65 a 55 palcov. Modelový rad TCL P71 prináša do prostredia inteligentných televízorov produkt s vysokou konkurenčnou hodnotou. Kombinuje ultratenký dizajn, obrazovú kvalitu s rozlíšením 4K HDR 10 a najrozvinutejší operační systém inteligentných televízorov Android TV, ktorý má navyše integrovanú službu Google Assistant. Používatelia môžu ľahko pristupovať k svojmu obľúbenému obsahu hlasovým ovládaním pomocou integrovaného handsfree hlasového ovládania. Koncept ultratenkého designu využíva aj kovové prvky, má nadčasový umelecký dizajn a je príkladom elegantného prepracovaného produktu s veľkou odolnosťou, ktorý perfektne doplní obývačku. Model s obrazovkou 55 palcov je na trhu dostupný od 499 EUR vrátane DPH.

TCL P715

TCL P715

Rad TCL P815: Precízny obraz pre to najlepšie v HDR

Tento rad prináša kombináciu ultratenkého dizajnu, kvalitu obrazu 4K HDR PRO a technológiu Motion clarity PRO. Ponúka hlasové ovládanie, aplikáciu Google Assistent a operačný systém Android TV. Bezrámčekový štíhly dizajn a použité kovové prvky robia z televízorov radu TCL P815 luxusnú súčasť obývačky. Obraz je vylepšený technológiami Smart HDR a HDR PRO, Dolby Vision a už o zmienenú technológiu Motion Clarity PRO, ktorá zvyšuje detaily a ostrosť zobrazenia pri scénach s rýchlym pohybom. Kvalita zvuku je posilnená technológiou Dolby Atmos. Za zmienku stojí aj dostupnosť rozhrania HDMI 2.1. Rad TCL P815 je na trhu vo veľkostiach 50, 55 a 65 palcov. Najmenší model s obrazovkou 50 palcov je dostupný od 479 EUR vrátane DPH.

TCL 815

TCL P815

Rad TCL P610: Priaznivá cena a vlastný operačný systém Smart TV 3.0

Na čele tohto produktového radu stojí televízor TCL P610. V štíhlom, minimalistickom dizajne ponúka 4K HDR a ľahký prístup k digitálnemu obsahu vďaka vlastnému operačnému systému Smart TV 3.0. O vylepšenie obrazu sa stará technológia Smart HDR a Micro Dimming. Kvalitu zvuku má na starosti technológia Dolby Audio. Vlastný operačný systém Smart TV 3.0 umožňuje rozšírenie možností televízorov o vybrané aplikácie a zabezpečuje ľahký a jednoduchý prístup k obľúbeným poskytovateľom digitálneho obsahu, ako je napríklad Netflix alebo YouTube. Rad TCL P610 je dostupný vo veľkostiach 50, 55 a 65 palcov. Najmenší model s obrazovkou 50 palcov je dostupný od 329 EUR vrátane DPH.

Značky: