Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Poznáte to, výber vianočných darčekov vie niekedy potrápiť. Obzvlášť, ak máte doma domáceho majstra, ktorý má vlastnú predstavu o tom, čo sú preňho tí správni „technickí“ pomocníci.

Značka PARKSIDE predstavuje svojho darčekového sprievodcu s piatimi praktickými nápadmi na darčeky do 50 eur, ktoré na Vianoce uspokoja a potešia srdce nejdeného domáceho majstra.

PARKSIDE® Súprava skrutkovačov, 14-dielna

Praktická a všestranná 14-dielna súprava presných skrutkovačov ponúka široký výber rôznych nástavcov v známej a spoľahlivej kvalite PARKSIDE. Vďaka magnetickým hrotom a pohodlnej rukoväti pozostávajúcej z 2 častí možno bezpečne a bez námahy vykonávať aj tie najmenšie skrutkovacie úlohy.

Cena: 12,99 eur*

PARKSIDE® Aku multifunkčné náradie 12 V PAMFW 12 D4 – bez akumulátora

Šikovné 12 V akumulátorové multifunkčné náradie PARKSIDE možno použiť na realizáciu niekoľkých projektov naraz, a to úplne bez kábla vďaka výkonnej batériovej prevádzke. Pílenie, delenie, zoškrabávanie a brúsenie: rôzne nástavce sa dajú jednoducho a bez náradia vymeniť a variabilne prispôsobiť pracovnému smeru.

Cena: 35,99 eur*

PARKSIDE® Taška s náradím, 23-dielna súprava

Aby mal domáci majster po ruke všetko, čo potrebuje a aby mal vo svojich veciach poriadok, máme preňho 23-dielnu naplnenú tašku na náradie PARKSIDE. Boduje nielen ako robustné a praktické úložné riešenie, ale aj starostlivým výberom základného náradia, ktoré poteší každého domáceho majstra.

Cena: 29,99 eur*

PARKSIDE® Aku príklepový vŕtací skrutkovač 3 v 1 PSBSA 20-Li C3 – bez akumulátora

Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač PSBSA 20-Li C3 3 v 1 je náradie s funkciami vŕtania, príklepového vŕtania a skrutkovania. Výkonný motor je vybavený dvojrýchlostnou prevodovkou a prepínateľným príklepovým mechanizmom. Praktický kufor na prenášanie obsahuje mäkkú ergonomicky tvarovanú rukoväť, ktorú možno nasadiť na obe strany, a 2 bity magneticky pripevnené na bokoch vŕtačky. Akumulátor a vŕtačka nie sú súčasťou dodávky, výrobok je však kompatibilný so všetkými akumulátormi radu „X 20 V Team“.

Cena: 36,99 eur*

PARKSIDE® Laserový merač vzdialenosti PLEM 50 C4

Laserový merač vzdialenosti PLEM 50 C4 meria presné vzdialenosti, plochy aj objem. Funkcia pamäte umožňuje uloženie až 100 rôznych hodnôt. Integrovaná vodováha umožní ľahké použitie na nerovnom povrchu. Meranie zvládne prístroj od 5 centimetrov až po vzdialenosť 50 metrov.

Cena: 28,99 eur*

*Odporúčaná maloobchodná cena. Môže sa líšiť z dôvodu zľavových akcií a špeciálnych ponúk

Ďalšie inšpirácie na darčeky pre domácich majstrov nájdete na: https://parkside-diy.com/sk

Značky: