Trust predstavil powerbanku, ktorou naštartujete aj auto

5

Spoločnosť Trust,predstavila aj pre slovenský trh unikátny produkt Car Jump Starter & Powerbank. Novinka ponúka vysokú kapacitu až 10 000 mAh, možnosť dobíjania inteligentných zariadení, ale aj núdzové štartovanie automobilu pomocou dodávanej súpravy štartovacích káblov. 

trust_urban_car_jump_starter_and_powerbank10k2_nowat

 

Trust Urban Car Jump Starter & Powerbank je vyhotovená v čierno-oranžovom dizajne a dodáva sa spolu s odolným transportným puzdrom. Spčasťou dodávky sp aj spomenutí štartovacie káble, nabíjačka do elektrickej zásuvky a micro USB kábel.

Výkonná powerbanka s kapacitou 10 000 mAh umožňuje bezpečné a rýchle nabíjanie smartfónov a tabletov pomocou dvoch USB portov s prúdom 1 A, resp. 2,4 A. Vďaka súprave štartovacích káblov s ochranou proti skratu a obrátenej polarite dokáže v núdzi naštartovať aj automobil s benzínovým motorom do objemu 4000 cm3 a dízlovým motorom o objemu 25003.

Powerbanka tiež ponúka vreckovú svetlo s funkciou SOS a ukazovateľ stavu akumulátoru. Ten sa dá dobiť za 5 hodiním pomocou dodávaného napájacieho kábla alebo za 10 hodín cez micro micro USB kábel.

Car Jump Starter & Powerbank s kapacitou 10 000 mAh je k sa dá kúpiť za cenu 124,99 Eur s DPH

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

5 komentárov

 1. Nejako veľa chýb v krátkom článku. Po oprave kľudne vymažte môj príspevok 🙂

  „Spoločnosť Trust,predstavila… “
  „Spčasťou dodávky sp aj spomenutí štartovacie káble“
  „Powerbanka tiež ponúka vreckovú svetlo“
  „Ten sa dá dobiť za 5 hodiním … cez micro micro USB kábel.“

 2. A ešte jedna v poslednej vete 🙂
  Car Jump Starter & Powerbank s kapacitou 10 000 mAh je k sa dá kúpiť za cenu 124,99 Eur s DPH

 3. Ta este by 10 A baterka nenaštartovala auto 😀 to uz je co za podradny článok 😀 toto je iba batéria na núdzové OŽIVENIE autobatérie.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>