Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Tower-A blokuje profesionálne mikrofóny na odpočúvanie a iné zariadenia na záznam zvuku

Ultrazvukový generátor šumu Tower-A má prepracovaný dizajn, elegantnú konštrukciu a jednoduché ovládanie bez prepínačov alebo ovládacích tlačidiel. Zabezpečí priestor s veľkosťou až 40 metrov kubických až na 3 hodiny bez nabíjania. Toto vysoko profesionálne zariadenie je jedným z najlepších generátorov bieleho šumu na trhu a účinne ruší prácu väčšiny slúchadiel dostupných na trhu so zabudovanými alebo bezdrôtovými mikrofónmi. Blokuje aj nahrávacie mikrofóny bežných zariadení, ako sú mobilné telefóny vrátane mobilných telefónov IPhone, digitálne hlasové záznamníky a diktafóny, mikrofóny na zariadeniach na nahrávanie videa, ako aj skryté mikrofóny na špionážnych zariadeniach.

„Generátor bieleho šumu Tower-A“ z internetového obchodu Spyshop24 účinne zabraňuje nechcenému úniku dôležitých a dôverných firemných informácií počas výsluchov. Väčšina bežných produktov dnešnej mobilnej techniky disponuje funkciou diktafónu, a tak je možné ľahko vyhotoviť tajný zvukový záznam,“ komentuje Přemysl Lezianka, technický poradca SpyShop24.cz, a dodáva: „Ultrazvukový generátor bieleho šumu Tower-A si poradí s bežnými mikrofónmi v mobilných zariadeniach, ale eliminuje aj funkciu skrytých mikrofónov v špionážnych a iných zariadeniach, ktoré vyhotovujú zvukové záznamy alebo zabezpečujú ich prenos.“

Ultrazvukový generátor šumu Tower-A odolá väčšine profesionálnych zariadení, ktoré by sa snažili rušiť zariadenie a jeho funkcie. Obsluha je jednoduchá a bezpečná. S generátorom sa dodáva ovládací kľúč. Zariadenie Tower-A nemá žiadne externé ovládacie tlačidlá, takže ho nie je možné počas prevádzky nepozorovane vypnúť.

Internetový obchod SpyShop24 ponúka aj verziu generátora bieleho šumu ukrytú v obchodnom kufríku. Toto riešenie má obchodný názov Case Ultra-05.

Technické obmedzenia generátora bieleho šumu

Ultrazvuková technológia používaná na prehlušovanie mikrofónov má určité fyzikálne obmedzenia. Účinnosť závisí od povahy a typu mikrofónu, ktorý sa má eliminovať. Účinný dosah rušenia sa môže líšiť. Ultrazvuk sa odráža od povrchov, ale nie je schopný preniknúť do väčšiny materiálov do veľkej hĺbky, preto sa odporúča používať zariadenia v primeranom počte a v efektívnom rozmiestnení v danej miestnosti. Zariadenie nezaručuje 100 % účinnosť, ale prekonáva bežné konkurenčné riešenia.

Cena a dostupnosť:

Na český trh dodáva ultrazvukový generátor bieleho šumu Tower-A internetový obchod Spyshop24.cz. Aktuálna cena je 6 432 EUR vrátane DPH.

Viac na: https://www.spyshop24.cz/ultrazvukovy-generator-sumu-tower-a-blokovani-prace-profesionalnich-odposlouchavacich-mikrofonu-1516.html

Značky: