Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Od pondelka 21.mája 2018 vyriešite všetky operácie súvisiace s poistením v UNIQA poisťovni na jednom mieste a na novej adrese. Centrála UNIQA poisťovne sa sťahuje z doterajších priestorov na Lazaretskej ulici do novo postavenej budovy Einsteinova Business Center na Krasovského ulici v Bratislave.

V novej budove na Krasovského ulici budú od pondelka 21.mája spoločne pôsobiť ústredie a pobočka pre klientov, ktoré sa doteraz nachádzali na Lazaretskej ulici v Bratislave ako aj centrum obhliadok, ktoré bolo doteraz klientom k dispozícii na Galvániho ulici v Bratislave. Na novej adrese tak už klienti vybavia všetko naraz pod jednou strechou – poistenie, nahlásenie škodovej udalosti či obhliadku auta po jeho poškodení.

Nová korešpondenčná adresa UNIQA poisťovne je od pondelka nasledovná: UNIQA poisťovňa, a.s, Krasovského 15, P.O.Box 232, 850 000 Bratislava 5.

Z dôvodu sťahovania bude doterajšia pobočka na Lazaretskej ulici otvorená v piatok 18.5.2018 len do 12:00 hod. Od pondelka 21. mája 2018 už budú pre klientov k dispozícii pracovníci pobočky v budove Einsteinova Business Center každý pracovný deň v pondelok až vo štvrtok od 8.00 – 18.00 hod, v piatok od 8:00 – 16.00 hod.

Poloha budovy ponúka ľahkú dostupnosť električkou aj autom. Zastávka električky je len pár desiatok metrov od budovy (električky č.1 a 3, len 5 min pešo po Starom moste zo zastávky Sad Janka Kráľa). Pre klientov, ktorí navštívia pobočku v nových priestoroch autom, sú k dispozícii parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú priamo pred vchodom do pobočky (nižšie mapa nového sídla budovy).

Značky: