Doplnkové objektívy pre smartfón nie sú ničím novým. Doteraz však boli na trhu dostupné najmä riešenia, ktoré boli špeciálne určené pre iPhone alebo menej kvalitné kópie pre telefóny s Androidom.

RevolCam prichádza s praktickým dizajnom, vďaka ktorému je príslušenstvo kompatibilné s prakticky hocakým telefónom bez ohľadu na počet fotoaparátov a operačný systém. Nemusí vždy fungovať bezchybne, ale vo väčšine prípadov by mal splniť svoj účel. My sme ho vyskúšali s Huawei Mate 10 Pro a fungoval výborne.

RevolCam obsahuje trojicu objektívov pre tvorbu extra širokouhlých, makro či fisheye fotiek. Tiež obsahuje zabudované sklíčko, ktoré uľahčí fotenie selfie fotiek pomocou zadného fotoaparátu. Na sklíčko môžete pripevniť priložené svietidlo a osvetliť tak scénu alebo vašu tvár.

RevolCam teda ponúka všetko, čo by ste mohli potrebovať pre tvorbu kvalitnejších alebo kreatívnejších fotiek pomocou smartfónov. Príjemným bonusom je odolný obal na nosenie. Cena objektívov je 60 dolárov, príslušenstvo je k dispozícii cez oficiálny web výrobcu.

Značky: