UPC rozširuje programovú ponuku o nové HD stanice

0

Ponuku programov rozšíria okrem iného stanice Film+ HD, Travel Channel HD či Euronews HD

Zákazníci spoločnosti UPC sa môžu tešiť na nové programy v ponuke digitálnej televízie. Od utorka 7. novembra bude programová ponuka rozšírená hneď o niekoľko nových staníc v HD kvalite. Ide o filmovú stanicu Film+ HD, cestovateľský Travel Channel HD, spravodajský Euronews HD, a tiež kanál pre dospelých Hustler HD. Zaradenie týchto staníc nadväzuje na septembrové rozšírenie, keď do programovej ponuky pribudli stanice Cartoon Network HD a War TV. Ponuka digitálnej televízie UPC po tomto rozšírení obsahuje viac než 170 staníc, z ktorých je až 53 v HD kvalite.

Nové stanice v ponuke digitálnej televízie UPC

Stanicu Film+ HD diváci nájdu v ponuke balíčkov Komfort, Komplet a Relax, kým stanica Travel Channel HD sa stáva súčasťou balíčkov Komfort, Komplet a Darwin. Stanica Euronews HD nahradí jej SD verziu, ktorej vysielanie v našom regióne bolo ukončené, a diváci ju nájdu vo všetkých balíčkoch začnúc základným balíčkom Klasik. Stanica pre dospelých Hustler TV rozšíri ponuku balíčka Adult a bude tiež súčasťou balíčka Komplet. Z televíznej ponuky od rovnakého termínu zároveň vypadnú SD verzie programov Cinemax, ktoré budú naďalej v ponuke v HD kvalite.

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár