Vymeňte svoje staré zariadenie za nový telefón radu Samsung Galaxy S24 alebo špičkový tablet radu Galaxy Tab S9. Samsung svojim existujúcim aj novým zákazníkom ponúka možnosť odkúpenia starého zariadenia a atraktívny bonus na nové. Prémiové produkty s umelou inteligenciou sú teraz ešte dostupnejšie a výhodnejšie.

Mať telefón s umelou inteligenciou, ktorý môžete mať všade so sebou, je zážitok. Vďaka prevratným funkciám vám pomôže v núdzi, vyhľadá nemožné, pomôže vám s prekladom alebo výrazne vylepší vaše fotografie a videá. S Galaxy AI môžete rozvíjať svoju kreativitu, hľadať nemožné alebo sa dohovoriť jazykom, ktorý neovládate.

Pokiaľ stále premýšľate, vyskúšajte si Galaxy AI aj na starších zariadeniach Android či iOS. Stiahnite si aplikáciu Try Galaxy a vyskúšajte vo vlastnom mobile najnovšie funkcie série Galaxy S24 a simuláciu používateľského rozhrania One UI 6.1. Krátke demonštračné videá ukážu, čo všetko dokáže pokročilá AI, napríklad obsahuje funkcie simultánny preklad, poznámkový asistent, textový asistent pre písanie a chatovanie, Circle to Search od spoločnosti Google, generatívne úpravy fotiek a ďalšie. Vyskúšajte na vlastnej koži, že svet môže byť jednoduchší a lepší.

Smartfóny SamsungZdroj: Samsung
Smartfóny Samsung

Láka vás skladací telefón s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Fold5 alebo Z Flip5? Vedeli ste, že keď dáte k sebe dve zariadenia s iOS, môžete si vyskúšať, aké to je držať v ruke Galaxy Z Fold5? Stačí naskenovať QR kód a užiť si novú éru umelej inteligencie Galaxy AI.

Ušetrite až 250 € na tom najlepšom od Samsungu 

Vykročte do sveta s umelou inteligenciou Galaxy AI. Teraz je to ešte jednoduchšie. Stačí odpredať váš starý telefón, tablet alebo dokonca notebook akejkoľvek značky a k výkupnej cene starého zariadenia môžete získať navyše atraktívny bonus až do výšky 250 €. Bonus môžete získať okamžite pri nákupe nového zariadenia v značkových predajniach Samsung, alebo po nákupe u iných predajcov stačí nový telefón alebo tablet zaregistrovať do kampane priamo v novom telefóne alebo tablete cez aplikáciu Samsung Members a sekciu Výhody.

Samsung Galaxy Tab S9Zdroj: Samsung
Samsung Galaxy Tab S9

Akcia platí pri kúpe do 30. júna 2024 na produkty Samsung Galaxy S24, S24+ alebo Galaxy S24 Ultra s integrovaným perom S Pen a na nové tablety Galaxy Tab S9, S9+ alebo Tab S9 Ultra, taktiež s perom S Pen v balení. Pri kúpe špičkovej série telefónu Galaxy S24 a odpredaji ušetríte viac 120 €. Tablety, s ktorými zažijete tie najlepšie zážitky môžete mať so zľavou až 250 €. Cesta k modernému telefónu alebo tabletu Samsung s pokročilou umelou inteligenciou Galaxy AI je skutočne jednoduchá. Stačí odpredať staré zariadenie. Viac informácií nájdete na https://www.novysamsung.sk/.

Zdroj: Samsung

Prečítajte si aj: