Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Motorola prenáša mobilné hranie, videokonferencie a vytváranie obsahu na veľkú obrazovku – teraz s bezdrôtovým pripojením a vlastnosťami počítača

Dnešní používatelia smartfónov od svojich zariadení veľa očakávajú. Smartfón je viac ako len bežný komunikačný nástroj – stal sa centrom informácií, zábavy a tvorby obsahu. Najnovšie sme pridali virtuálne pripojenie, učenie sa a prácu z domu. Dnešný smartfón musí byť pripravený na čokoľvek, kedykoľvek. Predstavujeme platformu Motorola Ready For, ktorá rozšíri zážitok z vášho smartfónu.

Platforma Ready For umožňuje spotrebiteľom zájsť so smartfónom za tradičné hranice videohovorov, hrier, zábavy a pozdvihnúť tieto zážitky tak, aby boli podmanivejšie a produktívnejšie. S prístupom k inováciám zameraným na zákazníka Motorola vyvinula platformu Ready For, aby umocnila každodenné zážitky na väčších displejoch. 

Vďaka neuveriteľnej rýchlosti 5G a bleskovo rýchlemu procesoru, čo znamená menej oneskorenia a viac adrenalínu, teraz môžete svoje mobilné hry presunúť na veľký herný displej QHD pre stolové počítače alebo televízor s veľkou obrazovkou, aby ste si užili zážitok ako pri konzole. Okrem toho môžete aktivovať Moto Gametime, exkluzívny režim Motorola, ktorý automaticky vypne upozornenia, a dokonca môžete spárovať ovládač bluetooth pre intuitívne ovládanie herného zážitku.

Pokiaľ ide o videohovory – či už organizujete pracovný konferenčný hovor, virtuálne stretnutie s rodinou alebo súkromný rozhovor s priateľom, ​​môžete ho preniesť aj na veľkú obrazovku. Pripojením k 65-palcovému televízoru s rozlíšením 4K v obývačke budete mať pocit, že ste priamo v miestnosti s kýmkoľvek, s kým sa rozprávate, a vďaka špičkovej kamere Motorola si dokonca môžete vybrať ultra širokouhlý objektív, aby sa do obrazu zmestilo viac ľudí. Nehovoriac o pokročilom sledovaní objektu od spoločnosti Motorola **, čo je prvá skúsenosť v tomto odvetví, ktoré sleduje pohyb, aby ste mali istotu, že všetci zostanete v obraze. Svoju sadu pracovných či chatovacích aplikácií môžete dokonca používať na 14 -palcovej dotykovej obrazovke Lenovo M14, ktorá vám poskytne viac priestoru na prácu aj zábavu.

S novými zariadeniami Motorola edge20 pro a edge20 si teraz môžete bezdrôtovo aktivovať funkciu Ready For a využívať funkciu Ready For PC, ktorá ponúka bezproblémový a súčasný prístup k aplikáciám vášho telefónu a súborom z počítača na tej istej obrazovke. Stihnete dvakrát toľko za polovicu času.

Pripojte sa bezdrôtovo, kdekoľvek

Vďaka bezdrôtovému pripojeniu Ready For získate výhody rozšíreného mobilného zážitku, pričom budete mať telefón poruke. Na zaistenie úplného zážitku z práce s počítačom môžete používať telefón a všetky jeho aplikácie na externom monitore a dokonca k nemu pripojiť príslušenstvo Bluetooth, ako je klávesnica a myš. Udržte si poriadok v pracovnom priestore a jasný prehľad o viacerých oknách naraz, dokonca môžete medzi zariadeniami presúvať súbory tam a späť, vďaka čomu bude multitasking hračkou a budete mať väčší prehľad o všetkom, na čom práve pracujete.

Pripravujete sa na veľkú prezentáciu na stretnutí? To nie je správny čas na hľadanie vhodného kábla. Bezdrôtovo sa pripojte k veľkej obrazovke so vstavanou funkciou zrkadlenia obrazovky miracast a ovládajte obsah z telefónu. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu je Ready For najflexibilnejším spôsobom, ako prenášať videohovory a prezentácie na veľkú obrazovku, sedieť kdekoľvek v miestnosti a stále používať telefón na odosielanie textových správ priateľom alebo telefonovanie.

2 OS, 1 obrazovka s pripravenosťou pre PC ¹

Smartfóny sú zásadné pre zachytenie obsahu, fotografií a videí, ktoré prezentujeme na mnohých fórach – sociálnych médiách, prezentáciách alebo dokonca v dokumentárnom filme. Keď je čas skutočne upraviť obsah na týchto fórach, tvorcovia obsahu sa tradične spoliehajú na silu počítačových aplikácií a väčšiu obrazovku. S Ready For PC sa môžete vyhnúť viacstupňovému procesu zdieľania a jednoducho zobrazovať a zdieľať svoj obsah v počítači, aby bol proces úprav jednoduchší než kedykoľvek predtým. A keďže máte prístup k aplikáciám v telefóne aj k súborom v počítači na tej istej obrazovke, znamená to, že aj upozornenia z telefónu sú ľahko prístupné a nie je potrebné prepínať sa medzi zariadeniami ani otvárať nepotrebné karty.

Ak upravujete obsah na cestách bez internetu, žiadny problém! Na pripojenie k aplikácii Ready For PC použite dáta mobilného telefónu. Jednoduché kliknutie a pripojenie znamená, že neprídete o svoju tvorivú inšpiráciu.

Premeňte svoj smartfón na webovú kameru s rozlíšením Full HD ²

Či už ste blogger, začínajúci filmový producent alebo chcete posunúť tímové stretnutia na vyššiu úroveň, s Ready For PC zo smartfónu urobíte webovú kameru s Full HD2. Využite quad pixel technológiu  svojho smartfónu, ktorá má 4-násobnú citlivosť na svetlo a okamžite rozjasní scénu – má oveľa lepšiu kvalitu ako väčšina webových kamier a je kompatibilná so všetkými aplikáciami s podporou webovej kamery. Webová kamera, integrovaná v Ready For PC, bezproblémovo spolupracuje so službami videohovorov a platformami sociálnych médií na živé vysielanie. Oživte svoje schôdze, streamy a vysielanie voľným pohybom po miestnosti vďaka pokročilému sledovaniu objektu.​

Ready For uvoľňuje silu vášho smartfónu a bezproblémovo sa pripája k iným zariadeniam, aby pozdvihol váš zážitok tam, kde je to najdôležitejšie. Uvedenie nových bezdrôtových a počítačových funkcií platformy Ready For je ďalším príkladom záväzku spoločnosti Motorola poskytovať zmysluplné inovácie a inteligentnejšie technológie pre všetkých.

Značky: