Spoločnosť Huawei spúšťa valentínsku kampaň #stalespolu. Záujemcovia môžu poslať svojim milovaným doslova najväčšie valentínske prianie. Odkazy, ktoré nahrajú prostredníctvom mobilnej aplikácie vo  vybraných predajniach, sa následne zobrazia na veľkoformátovej LED obrazovke v Bratislave.

Spolu s bigboardom pre zamilovaných predstavuje známy výrobca aj veľký európsky prieskum, ktorý mapuje závislosť na telefónoch a jej dopad na medziľudské vzťahy.

 Valentín je ideálnym časom, aby sme sa zamysleli nad tým, akí dôležití sú pre nás naši blízki a či im venujeme dostatok pozornosti alebo dávame prednosť smartfónom. Mobilné zariadenia v súčasnosti berieme do spálne, na toaletu, prerušujú naše konverzácie. Huawei chce počas valentínskeho obdobia inšpirovať ľudí, aby si uvedomili, že aj keď hrajú v našich životoch inteligentní pomocníci dôležitú úlohu, máme ich aspoň počas sviatku svätého Valentína odložiť a stráviť deň so svojimi milovanými.

Telefóny nám síce umožňujú ostať v kontakte s najbližšími, keď nie sme práve s nimi, ale ako dosiahnuť správnu rovnováhu, aby nás mobilný svet nevytrhol úplne z reality? To je posolstvo valentínskej kampane Huawei a tiež téma prieskumu, ktorý výrobca realizoval s agentúrou IPSOS v 12 krajinách strednej a východnej Európy.

Myšlienku podporuje aj tanečník a choreograf Laci Strike, ktorý je už stálou tvárou Huawei.

Najväčšie prianie na LED obrazovke

V rámci kampane venovanej všetkým zamilovaným majú záujemcovia možnosť od 1. do 7. februára vo vybraných predajných miestach napísať valentínku do predinštalovanej aplikácie v telefóne Huawei Mate 10 lite. Toto prianie sa zobrazí v období od 10. do 14. februára na vonkajšej LED obrazovke na križovatke Bajkalská/ Trenčianska (GPS súradnice: 48.15497 17.145503). Všetci účastníci budú informovaní e-mailom o presnom dátume i čase uverejnia, a môžu tak prekvapiť svojich blízkych.

Nahrať prianie do aplikácie môžu v bratislavských predajniach Nay v OC Aupark, Orange v OC Central a tiež v predajni O2 v obchodnom centre Bory Mall.

Súťaž o smartfón

Prostredníctvom špeciálnej aplikácie na Facebook stránke Huawei majú záujemcovia možnosť tiež súťažiť o smartfón z najvyššieho radu Huawei so štyrmi fotoaparátmi pre špičkové snímky. Autor najoriginálnejšieho valentínskeho priania vyhrá smartfón Huawei Mate 10 lite. Uzávierka je 14. februára o 23:00.

Špeciálna cena pre zamilovaných

Svetový výrobca sa tiež rozhodol ponúknuť špeciálnu zníženú cenu k smartfónu Mate 10 lite u operátorov aj v maloobchodných predajniach. Chce tak potešiť všetkých, ktorým sa nepodarilo vyhrať telefón v súťaži, alebo hľadajú vhodný darček pre svojho blízkeho.

Značky: