Aplikácie a ďalší digitálny obsah si kúpite aj bez platobnej karty.

Telekom pokračuje v rozširovaní možností platby mobilným telefónom a pre všetkých zákazníkov so zariadeniami s operačným systémom Android prináša možnosť platiť za aplikácie, hry, filmy, hudbu a knihy jednoducho aj vo faktúre, alebo z kreditu. Vďaka tomu si z obchodu Google Play nakúpite aj bez platobnej karty.

Po uskutočnení každej transakcie dostanete potvrdzujúci email, ktorý umožňuje rýchly prehľad o nákupoch. Google uvoľňuje prístup k službe postupne, pre 100% zákazníkov bude dostupná v nasledujúcich dňoch. Používateľom zariadení s operačným systémom Android sa v zozname platobných metód v najbližších dňoch automaticky zobrazí nová možnosť platby – platba cez Slovak Telekom. Dodajme, že platby v obchode Google Play zaviedol dávnejšie aj operátor O2.

Používatelia mobilných služieb od Telekomu môžu momentálne prostredníctvom T-platby uhrádzať produkty a služby aj vo Windows Phone Store, či u partnera Mopay. Možnosť platby prostredníctvom faktúry alebo z kreditu sa onedlho rozšíri aj o službu PayPal.

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit