Viacúčelový ochranný obal pre iPhone – MEGAVERSE Anti-Gravity iPhone Case

0

MEGAVERSE Anti-Gravity iPhone Case je obal pre iPhone, ktorý zaujme rôznorodosťou využitia.

Základom je štandardný ochranný obal, ktorého zadná časť obsahuje špeciálny lepkavý materiál. Vďaka nemu môžete telefón prilepiť na sklá, okná, tabuľu, ale aj nábytok. Lepkavú časť môžete jednoducho umyť a používať bez toho, aby degradovala.

Výrobca využíva lepkavú časť aj pre účel pripojenia modulov. Ich portfólio nie je príliš bohaté, aktuálne sú k dispozícii 3 doplnky, ktoré je možné kúpiť v jednom balení aj s obalom. Tieto doplnky majú funkciu otvárača na pivo, zrkadla alebo peňaženky s dvoma priehradkami, kam si môžete odložiť dvojicu kariet a napr. papierové bankovky.

Samozrejme, iPhone je v obale hrubší a použitím niektorého z modulov sa hrúbka ešte zväčší. Peňaženka je praktický modul, ktorý sme používali aj my a zrkadlo môže potešiť niektoré ženy. Obal je kompatibilný s iPhonom 6s a novšími, vrátane Plus verzie.

Cena: od 30 EUR
Zapožičal: Mega Tiny Corp

Tento článok vyšiel aj v tlačenom májovom vydaní TOUCHIT č. 5/2017, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Pridaj komentár