VIDEO: HP vyrobilo batoh, ktorý nabije aj váš notebook. Kúpite ho aj na Slovensku (doplnené)

2

Doplnené 27. 9.: Spoločnosť HP oznámila dostupnosť produktu na Slovensku. Na náš trh sa dostane koncom októbra, cena bude 129 eur.

Pôvodný článok 7. 8.: Vo výbave má powerbanku s kapacitou 22400 mAh.

Ruksak nemusí byť iba príslušenstvo, ktoré uľahčí prenášanie techniky. Nový Powerup Backpack od HP pridáva k tejto funkcionalite ďalšiu užitočnú funkciu – techniku vám počas nosenia nabije.

Batoh má totiž vo výbave powerbanku s kapacitou 22400 mAh. Dokáže nabiť smartfón až 10-krát (v závislosti od veľkosti batérie), tablet 3-krát alebo nabije vybitý notebook na 100%. Ruksak má pre tento účel prispôsobené priehradky, ktoré umožňujú vetranie a majú v sebe zabudované senzory teploty. Vďaka tomu sa zariadenia neprehrejú.

HP Powerup Backpack sa dostane na trh 1. októbra 2016. Americký Amazon ho ponúka za cenu 200 dolárov. Batoh má hmotnosť 1,9 kg.

hp_batoh_powerbanka_2_nowat

Zdroj: The Verge

Prečítajte si aj:

VIDEO TOUCHIT: Unboxing najtenšieho notebooku na svete

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

2 komentáre

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>