Na Slovensko už dorazila vylepšená verzia náramku pre športovcov vívofit 2 od spoločnosti Garmin. My sme si ju prezreli na výstave motocyklov a lodí v bratislavskej Inchebe priamo na výstavnom stánku spoločnosti Garmin.

Ide o náramok, ktorý dokáže počítať kroky, sledujete vašu aktivitu a pomáha plniť stanovené ciele. Má prehľad o spálených kalóriách, prejdenej vzdialenosti a dá sa spárovať so smartfónom s Androidom aj s iOS cez Garmin Connect Mobile  teraz aj s automatickou synchronizáciou. Existuje aj vyhotovenie so snímačom pulzu. Novinka prináša tiež podsvietenie displeja, ktoré však v noci neruší. Okrem signalizácie na vykonanie pár krokov po hodine sedenia je k dispozícii aj zvuková signalizácia a konečne je tu aj časovač.

Vivofit2

Vylepšený je aj spôsob zapínania náramku, ktorý vylučuje to, že by ste ho stratili pri športe. Farebné vyhotovenie je vo viacerých farebných verziách a pri všetkých nových funkciách batéria v náramku vydrží na rok prevádzky. V dodávke sú remienky dvoch veľkostí, aby sa dal náramok pohodlne nosiť pre rôzne typy postáv. Garmin Vívofit 2 je odolný voči prachu a vode, dá sa s ním potápať do hĺbky 50 metrov. Zaznamenané údaje sa dajú prehľadne vyhodnocovať aj na stolnom počítači.

Cena je 129,90 Eur pre štandardné vyhotovenie a s pulzomerom 159 EUR, viac informácií na tejto stránke.

Pozrite si aj naše video, ktoré sme nakrútili priamo na výstavnom stánku s produktovou manažérkou Ľubomírou Kočnerovou z firmy Garmin.

 

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.