VIDEO TOUCHIT: Ako robí video Samsung Galaxy S8+? A ako využijete v zahraničí službu virtuálnej asistentky Bixby?

1

Testovali sme aj realizáciu videa s telefónom Samsung Galaxy S8. Ako sme už v jeho recenzii spomínali, nie je to nástroj, ktorý by sa vyrovnal naozajstnej kamere, ale na základné video určite stačí. 

Krátke video sme tiež realizovali na koncerte Boba Dylana

V Amsterdame sme navštívili múzeum Rijksmuseum, kde sú aj diela od Rembrandta. My sme si originál jeho obrazu Nightwatch odfotili a neskôr sme ho nechali rozpoznať pomocou Bixby. Všetky výhradne s telefónom Samsung Galaxy S8+.

Výsledok uvidíte na snímke obrazovky. Systém Bixby rozpoznal názov obrazu a mohli sme pomocou neho získať viac informácií. Bixby tiež rozpoznal, že sa nachádzame v tomto múzeu a tiež sme si mohli vybrať niektorú z reštaurácii.

Pridávame aj niekoľko fotiek, ktoré sme urobili v tomto svetoznámom múzeu

Viac o nočnom fotení pomocou Samsung Galaxy S8+

 

 

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Jeden komentár

  1. Pingback: Samsung uvádza Galaxy Note8: Aký vlastne je a koľko stojí? Poznáme cenu a dostupnosť pre Slovensko | TOUCHIT

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>