Podrobnú recenziu telefónu Samsung Galaxy S8+ sme už zverejnili a tešila sa vášmu veľkému záujmu. Podľa našich analýz vás zaujala hlavne časť venovaná fotografovaniu. Preto sme pre vás pripravili špeciálny článok, v ktorom nájdete nočné fotografovanie. Chceli sme ukázať, ako fotoaparát zvláda kontrast medzi svetlom a tmou. Čo je na to vhodnejšie ako turistická atrakcia Amsterdamu, teda štvrť červených lampičiek? 

Poďme na to, pozrime sa na túto jedinečnú súčasť tohto krásneho mesta:

Ako vidíte, telefón Samsung Galaxy S8+ pekne fotí kontrastné zábery a podanie červenej a čiernej farby je veľmi zreteľné.

Trochu mimo témy: Ak by vás predsa len zaujímalo, čo to stojí, tak sú informácie. Za 15 minút základnej služby zaplatíte 50 Eur a to jednotne v celej tejto štvrti. Dievčatá pochádzajú hlavne z východnej Európy, prím dnes hrá Rumunsko a Bulharsko. Nad 15 minút platí ďalšia tarifikácia, ktorá je už na dohode podľa typu služby 🙂

Ďalšia naša galéria zobrazuje skôr krajinné fotografie a jedlo.

A prichádzame k avizovanému bonusu, ktorým je koncert Bobyho Dylana, torý sa v týchto dňoch uskutočnil v okolí Amsterdamu. Usporiadatelia boli veľmi prísny čo sa týka fotografovania Boba Dylana, ale predsa sa nám podarilo urobiť pár fotiek, takže máte možnosť posúdiť, ako fotií Galaxy S8+ z diaľky.

Viac o telefóne Samsung Galaxy S8 a jeho vlastnostiach

Detailná recenzia a video: Urobí Samsung Galaxy S8 dieru do sveta?

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.