Spoločnosť Sygic sa pred časom presťahovala do nových priestorov. Aktuálne sídli v novom priestore Twin City blok C a obsadená je tu plocha okolo 2500 m2. Základom je príjemná a priateľská atmosféra, jednotný priestor pre všetkých zamestnancov a dostatok relaxačných možností. 

My sme sa po tejto firme prešli spolu s Danielou Vunhu (Zelinovou) a tá nás previedla celým priestorom niekoľko krát. Mohli sme sa pohybovať úplne voľne, máme teda video aj fotografie.

Dostali sme sa tak na najvyššie poschodie tejto budovy a po prihlásení na recepcii sme začali našu prehliadku. Videli sme prvé relaxačné priestory s možnosťou sedenia buď individuálne alebo v skupine. Ale najväčší dojem na nás urobila drevená loď, na ktorej sa nachádzajú tajné odkladacie priestory.

Ďalej sme navštívili kuchyňu, kde nájdete základné potraviny, ovocie aj nápoje sú zadarmo. Ak chcete, dá sa kúpiť aj niečo pod zub. Hneď vedľa kuchynky je aj stolný futbal.

Pokračujeme ďalej, prešli sme viacero oddelení vrátane vývoja, predaja, marketingu a pod. Miestnosti sú vyzdobené vlastnými tapetami na tému Sygic.

Nakukli sme aj na toalety, do príručnej knižnice a čitárne. Veľmi sa nám páčila aj relaxačná miestnosť s veľkými šachovými figúrkami.

Sygic vyvíja riešenie pre automobilky, napr. Ford a jeho systém Sync. Videli sme aj pomôcky, ktoré pritom používajú.  A prichádzame k tomu, čo sa nám páčilo najviac. Je to miestnosť Sy-GYM, ktorý je naozaj vybavená aj športovým náradním, v skutočnosti je to tiež zasadačka. A tiež sa nám páčil indiánsky stan, kde sa dá dobre relaxovať.

Kráľovnou krásy v nových priestoroch je ale otvorená terasa, kde sa dá v dobrom počasí grilovať alebo len tak relaxovať.-

Veríme, že sa vám naša návšteva páčila a tešíme sa nabudúce zase pri nejakom zaujímavom priestore.

Viac o nových priestoroch Sygic:

Sygic opúšťa centrálu. Novými priestormi chce konkurovať svetovej špičke

 

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.