Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nová streamovacia služba ponúka archív relácií televíznych kanálov Prima, lineárne vysielanie, ale taktiež exkluzívny obsah Prima+ Originals.

Všetci používatelia smart televízorov Samsung modelových radov 2018 a novších môžu využívať novú streamovaciu službu Prima+, ktorú 8. februára spustila televízna skupina Prima. Videotéka nahradila doterajšiu službu iPrima.cz a rozšírila svoj obsah o exkluzívnu pôvodnú tvorbu – seriály a filmy pod značkou Prima+ Originals. Aplikáciu Prima+ je možné stiahnuť zo Samsung Store a uložiť na lištu s obľúbenými aplikáciami.

Už vlani v októbri sme medzi prvými sprístupnili na našich televízoroch aplikáciu iPrima.cz a tiež iVysílání Českej televízie. Teraz prichádzame s aplikáciou Prima+ pre náš operačný systém Tizen. Používatelia smart televízorov Samsung tak môžu využívať streamovacie služby všetkých troch veľkých televíznych skupín v Českej republike: iVysílání od Českej televízie, Voyo od skupiny Nova a Prima+ od skupiny Prima,“ hovorí Michal Forejt, riaditeľ divízie spotrebnej elektroniky v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Streamovaciu službu Prima+ možno využívať zdarma pre prehrávanie relácií z televízneho archívu a sledovanie lineárnych kanálov skupiny Prima v štandardnom rozlíšení obrazu doplnených o reklamu. Za nižší poplatok je možné získať aj exkluzívny obsah Prima+ Originals vo vysokom rozlíšení obrazu (HD ready) s polovičnou dávkou reklamy a za plné predplatné je k dispozícii služba bez reklamy vo Full HD rozlíšení. Súčasťou platených balíčkov sú aj internetové predpremiéry televíznych seriálov, kedy sú jednotlivé epizódy k dispozícii týždeň pred uvedením na televíznej obrazovke.

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.