Visa Europe a Hearst Magazines spolupracujú pri integrácii V.me by Visa digitálnej peňaženky

0

Visa Europe oznámila partnerstvo s britským vydavateľstvom Hearst Magazines. Hearst ponúkne svojim čitateľom službu digitálnej peňaženky V.me by Visa, ktorú budú môcť využiť či už pri nakupovaní lístkov na módne podujatie Cosmopolitan FashFest, nákupe interiérových dekorácií z časopisu Country Living alebo pri rezervácii kuchárskych kurzov v kuchárskom inštitúte Good Housekeeping Institute Cookery School.

Prvá fáza tejto spolupráce začne na jar tohto roku, keď partnerské banky spoločnosti Visa budú môcť svojim zákazníkom ponúknuť exkluzívne ponuky na predplatné časopisov vydavateľstva Hearst pri platbe digitálnou peňaženkou V.me by Visa. Ďalšie fázy budú nasledovať v nasledujúcich mesiacoch, vrátane možnosti nakupovať cez elektronické kanály vydavateľstva Hearst.

V.me by Visa umožňuje zákazníkom vykonávať on-line nákupy len v niekoľkých kliknutiach. Tato služba digitálnej peňaženky je rýchla, jednoduchá a bezpečná, vďaka tomu, že zákazník pri každom nákupe nie je nútený zadávať číslo svojej karty, dátum exspirácie karty a ani žiadne iné osobné údaje. Spolupráca s vydavateľstvom Hearst uľahčí jeho čitateľom nakupovanie, a to napríklad počas cestovania alebo oddychovania v záhrade.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár