Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Nikon predstavuje najnovšieho člena rodiny COOLPIX – fotoaparát COOLPIX W150, ktorý miluje zábavu. Tento vodotesný, mrazuvzdorný a prachotesný kompaktný fotoaparát odolný voči nárazom miluje dobrodružstvo a je stvorený tak, aby s vami mohol ísť kamkoľvek, a ponúka skutočne bezproblémové používanie.

Od zasneženej krajiny až po podvodné scény – fotoaparát COOLPIX W150 sa používa tak ľahko, že s ním môže každý zachytiť vynikajúce fotografie a videá. Režim kompozície tváre pod vodou poskytuje skvelé zábery v bazéne alebo pri potápaní až hĺbky 10 m. Tento fotoaparát je odolný voči nárazom z výšky až 1,8 m, takže zvládne aj niekoľko úderov na rodinnej dovolenke či párty. Snímač CMOS od spoločnosti Nikon s vysokou citlivosťou na svetlo a precízny objektív NIKKOR s 3-násobným optickým priblížením poskytujú nádherne ostrý obraz. Samostatné tlačidlo snímania videa umožňuje jednoducho prepínať priamo na nahrávanie filmov vo vysokom rozlíšení (Full HD) so stereofónnym zvukom.

Zábavné funkcie zahŕňajú množstvo vstavaných fotografických efektov, ktoré možno ľahko pridať k snímkam, a voliteľné interaktívne Variety menu pre deti. Zapnite ho a používatelia môžu k fotografiám pripojiť hlasové správy, aktivovať hravé uvítacie obrazovky, animovať prezentácie a iné. Vodotesné príslušenstvo, ako je napríklad dobre viditeľný plávajúci popruh od spoločnosti Nikon, chráni fotoaparát. Aplikácia SnapBridge umožňuje jednoducho zdieľať najlepšie snímky a používať inteligentné zariadenie na diaľkové ovládanie snímania.

Ines Bernardes, produktová manažérka v spoločnosti Nikon Europe, hovorí: „COOLPIX W150 je skvelý vodotesný kompaktný fotoaparát. Deti sa s ním môžu pobaviť a rodičia si nemusia robiť starosti – a je k dispozícii v palete žiarivých farieb. Ak sa chystáte na víkend s priateľmi, toto je fotoaparát, ktorý je vždy pripravený ísť s vami.”

Súhrn hlavných funkcií

Vodotesný do 10 m | Nárazuvzdorný do 1,8 m | Odolnosť voči mrazu do -10 °C | Prachotesný. Ozajstná jednoduchosť kompaktného fotoaparátu COOLPIX, ktorý zvládne aj pád, vyniká v chladnom prostredí a miluje zábavu pri bazéne.
Režim kompozície tváre pod vodou. Fotoaparát zachytí až štyri fotografie zakaždým, keď deteguje tvár.
Vždy krásne výsledky. Snímač CMOS s vysokou citlivosťou na svetlo, precízny objektív NIKKOR s 3-násobným optickým priblížením a 6-násobným priblížením Dynamic Fine Zoom, ktoré poskytuje extra dosah.¹

Brilantné videosekvencie. Fotoaparát nahráva videosekvencie v rozlíšení Full HD (1080/30p) so stereofónnym zvukom.
Jednoduchosť kompaktného fotoaparátu. Nastavenia sa optimalizujú automaticky. Veľká, antireflexná obrazovka LCD ponúka jasný obraz aj pod vodou.
Zábavné Variety menu. Užívatelia môžu snímať pomocou jednoduchého menu alebo zapnúť Variety menu, ktoré je plné interaktívnych funkcií.

 

Kompatibilita s aplikáciou SnapBridge

Pred použitím funkcie SnapBridge s týmto fotoaparátom je potrebné nainštalovať do kompatibilného inteligentného zariadenia aplikáciu SnapBridge pre iOS alebo Android od spoločnosti Nikon.

 

1 Zväčšenie pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom sa počíta od maximálnej širokouhlej polohy optického priblíženia.

 

Značky: