Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Porsche Slovakia, s.r.o., autorizovaný importér značky Volkswagen pre Slovensko, atraktívnou formou oslovuje svojich existujúcich i potenciálnych zákazníkov – na svojom blogu a kanáli YouTube jednoduchým a prístupným spôsobom vysvetľuje nové i tradičné komfortné a bezpečnostné funkcie automobilov Volkswagen.

Automobily Volkswagen tradične patria k špičke v oblasti zavádzania nových funkcií a asistenčných systémov, ktoré zvyšujú pohodlie vodiča a bezpečnosť posádky. No s rozširovaním moderných technológií zákonite dochádza k tomu, že mnoho majiteľov a užívateľov vozidiel ich detailne nepozná a ani nevie úplne využívať. Pritom tieto funkcie prinášajú zákazníkovi mnohé benefity. Je bežným javom, že v dnešnom rýchlom životnom tempe sa mnoho zákazníkov uspokojí s predvedením základných funkcií pri odovzdávaní vozidla predajcom a ďalej sa štúdiom návodu na obsluhu a údržbu príliš nezaťažuje. V praxi sa tak zväčša uplatňuje zásada „ak zlyhajú všetky pokusy, pozri návod“.

Aby sa zákazníci Volkswagen na Slovensku jednoduchým, rýchlym a moderným spôsobom mohli zoznámiť s novými funkciami svojich vozidiel, spoločnosť Porsche Slovakia pripravila zaujímavý projekt, v rámci ktorého expert importéra na inovatívne technológie Ing. Miroslav Straka detailne popisuje jednotlivé prvky, pričom odhaľuje aj niektoré skryté funkcie, o ktorých mnohí zákazníci vôbec netušia.

Jednotlivé funkcie expert vysvetľuje v krátkych videách (VW TECH VIDEO), ktoré prináša YouTube kanál Volkswagen Slovensko. Zatiaľ boli v rámci projektu vyrobené a zverejnené tri videá, zamerané na základné, každodenne používané prvky ako kľúč s diaľkovým ovládaním, bezkľúčové odomykanie a štartovanie, ako aj parkovacie asistenčné systémy – vrátane málo známych funkcií.

V priebehu druhého polroka postupne pribudnú videá popisujúce funkcie a ovládanie nasledujúcich asistenčných systémov:

  • ACC + Front Assist
  • Lane Assist
  • Side Assist, Blind Spot, asistent vyparkovania
  • Svetlomety LED Matrix (v novom Passate)
  • CarNet, AppConnect, VW Connect

Zákazníci si môžu jednotlivé videá prezrieť na oficiálnom blogu značky.

 

Značky: