Genesis Zircon 330 je bezdrôtová myš vyvinutá pre hráčov, ktorá poskytuje voľnosť pohybu bez motajúceho sa kábla, ako aj výkonný snímač. Ten umožňuje rýchle a precízne pohyby bez zasekávania, kde klasické bezdrôtové myši ďaleko zaostávajú.

Ďalej snímač poskytuje možnosť nastavenia rozlíšenia v 4 úrovniach od 800 do 3600 DPI, vďaka čomu si myš Zircon 330 hravo poradí aj s obrazovkami 4K. Tak ako už pri Genesis býva zvykom, aj Zircon 330 poskytuje množstvo funkcií a vlastností zvyšujúce efektívnosť a pohodlie používania medzi ktoré patria: odolné spínače tlačidiel s rýchlou reakciou, ergonomický tvar, nízka hmotnosť a kvalitné klzné plochy.

Bezdrôtová voľnosť a Integrovaná nabíjacia batéria

Myš Zircon 330 poskytuje bezdrôtovú voľnosť bez motajúceho sa kábla, čo zvyšuje pohodlie používania a prenášanie myši na LAN párty, či pracovnú schôdzku.  Dodatočne myš je vybavená integrovanou nabíjacou batériou s kapacitou 750 mAh, ktorá vydrží pri častom používaní približne mesiac na jednom nabití, ale myš je možné používať aj počas nabíjania, vystačí pripojiť pribalený nabíjací kábel do USB portu počítača. Bezdrôtovú komunikáciu s dosahom do 10 metrov poskytuje Nano USB prijímač.

Výkonný herný snímač

Bezdrôtová herná myš Genesis Zircon 330 je vybavená výkonným snímačom, ktorý umožňuje rýchle a precízne pohyby bez zasekávania aj pri náročnom používaní, kde klasické bezdrôtové myši ďaleko zaostávajú. Snímač poskytuje možnosť nastavenia rozlíšenia v 4 úrovniach 800, 1600, 2400 a 3600 DPI, vďaka čomu si hravo poradí aj s hernými titulmi v rozlíšení 4K. Každú z prednastavených hodnôt DPI možno jednoducho prepínať za chodu pomocou tlačidla DPI. K tomu snímač ponúka zrýchlenie 10G, rýchlosť spracovania dát 4 000 FPS a rýchlosť sledovania kurzora 30 ips.

Odolné spínače tlačidiel s rýchlou reakciou

Myš je vybavená odolnými spínačmi značky Huano s životnosťou do 5 miliónov stlačení, ktoré poskytujú rýchly reakčný čas, čo je zárukou spoľahlivej a efektívnej práce.

Ergonomický tvar

Myš Zircon 330 je vybavená vysoko-kvalitnými klznými plochami, ktoré umožňujú rýchle a plynulé pohyby na akomkoľvek povrchu. Aby myš poskytovala maximálne pohodlie bez pocitu únavy aj pri niekoľkohodinovom používaní, jej symetrický tvar je navrhnutý tak, aby poskytovala maximálnu priľnavosť každému typu dlane.

Herný design a prevedenie

Genesis Zircon 330 svojim dizajnom a použitým materiálmi určite očarí nielen vás, ale aj vašich známych, a jej dravý vzhľad v kombinácii v čierno-červeným prevedením z nej robia ozajstný skvost na vašom pracovnom stole. Myš obsahuje tiež červené podsvietenie loga a rolovacieho kolieska, ktoré sa dá jednoducho vypnúť jediným kliknutím tlačidla pre šetrenie energie.

Dostupnosť a cena

Genesis Zircon 330 je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov za doporučenú koncovú cenu 21 EUR vrátane DPH.

Špecifikácia:

Počet tlačidiel: 7
Senzor: Optický, PAW3212
Rozlíšenie: 800 – 1600 – 2400 – 3200 DPI

Snímkovanie: 500 Hz

Maximálna rýchlosť spracovania dát: 4 000 FPS
Zrýchlenie: 10G
Rýchlosť sledovania: 30 ips
Konektor: USB 2.0
Dosah: 10 m
Komunikácia: bezdrôtová 2.4 Ghz
Podporované operačné systémy: Windows XP / Vista / 7/8/10, Linux, Android
Ďalšie funkcie: Plug & Play
Šírka: 66 mm
Výška: 37 mm
Dĺžka: 126 mm
Napájanie: Integrovaná nabíjacia batéria 750 mAh

Hmotnosť: 105 g

Viac na:

http://genesis-zone.com/en/product/zircon-330-wireless-gaming-mouse/

Značky: