Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nehostinná pustatina severných Čiech, zjazvená rokmi ťažby. Surová atmosféra dediny, rozorvanej nielen lyžicami bagrov ale aj napätím medzi jej obyvateľmi.

A potom záhadný zločin, ktorý uvedie veci do pohybu. Toto je východisko nového seriálu Pustina od režisérky Alice Nellis, pod ktorej vedením si zahrali známi herci ako Zuzana Stivínová a Jaroslav Dušek. Premiéru krimidrámy si zákazníci freeSAT môžu vychutnať 30. októbra 2016.

Osemdielny miniseriál z produkcie HBO Europe zožal úspech na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch a dostal sa aj do oficiálneho výberu tohtoročného Torontského medzinárodného filmového festivalu. Kritikmi oceňovaný seriál je dokonca označovaný za očakávanú televíznu udalosť roka.

Všetci zákazníci freeSAT teraz majú príležitosť pozrieť si ho v televízii ako prví. Satelitný operátor ponúka bezplatný prístup ku kanálu HBO, takže si klienti môžu pozrieť prvú epizódu a vychutnať si dva dni filmov a seriálov.

Bezplatné okno sa začne v sobotu 29. októbra o 6:00 a skončí sa v pondelok, 31. októbra o 6:00. Zákazníci so satelitným prijímačom od freeSAT-u si môžu HBO naladiť na pozícii 60 a HBO HD na pozícii 116. Diváci s vlastnými prijímačmi nájdu frekvencie na webovej stránke freesattv.tv Bezplatné okno je k dispozícii všetkým zákazníkom bez ohľadu na to, aký balík majú predplatený.

Značky: