Výpadok internetu? Možno len vybranej služby

0

Chyba nie je vo vašom prijímači.

Legendárne hlásenie z televízneho seriálu, no potrebujete si byť istejší. Ak vám nejde internet na počítači, no na mobile ste na vašu Wi-Fi pripojený, ste o kus bližšie k identifikácii problému. Router môžete z veľkej časti vylúčiť.

Čo však, keď sa vám nedarí dostať na Facebook alebo na Messenger, prípadne sa nechce načítať vaša hra v smartfóne? Vtedy sa môžete pozrieť na server Downdetector, ktorý zobrazuje výpadky internetových služieb.

A nie je to len o Googli alebo OneDrive. Nájdete tu výpadky rôznych on-line služieb a aplikácií. Zistíte, či Candy Crush nemá výpadok alebo je problém s League of Legends. Závisí aj na lokalite. Ak je hlásený výpadok vo Francúzsku alebo USA, nemusí to mať dopad na náš región.

Prečítajte si aj:

Nový Windows 10 bude mať menšiu veľkosť

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár