Funguje to podobne ako sledovanie vášho šoféra v taxi aplikáciách.

Aplikácia Pilulka.sk je oficiálna mobilná aplikácia lekární Pilulka. K dispozícii je pre Android a iOS a okrem prehľadného a zrozumiteľného používateľského rozhrania ponúka aj unikátnu funkciu – sledovanie vašej zásielky v reálnom čase.

Aby ste mohli sledovať zásielku z Pilulky, je potrebné si pri vytváraní objednávky zvoliť dopravu pomocou služby Pilulka auto. Tá je dostupná v rámci Bratislavy, detailné informácie nájdete na oficiálnom webe. Takisto si môžete overiť podľa PSČ, či je služba dostupná aj pre vašu lokalitu.

Pilulka Auto doručuje zásielky v rámci Bratislavy počas celého dňa od 9:00 do 17:30. Pokiaľ si vašu objednávku vytvoríte ráno a všetky zvolené produkty sú skladom a lekáreň vám potvrdí objednávku do 8:00, túto zásielku bude kuriér doručovať v rovnaký deň.

Aplikácia Pilulka.sk

Mobilná aplikácia Pilulka.sk obsahuje samostatnú sekciu pre Pilulka Auto, ktorá je dostupná z ľavého bočného menu. V tejto sekcii sa objavia informácie o vašich zásielkách, ktoré vám práve kuriér doručuje a tiež aj údaj o predbežnom čase doručenia. Zároveň si môžete skontrolovať informácie o vodičovi, jeho aktuálnu polohu a tiež aj zoznam produktov, ktoré vám vezie.

Obrazovka so sledovaním zásielky cez Pilulka Auto pripomína svojim spracovaním obľúbené mobilné aplikácie, ako je HOPIN, Bolt či Uber. K dispozícii je aj hodnotenie vodiča, spätnú väzbu mu môžete po prevzatí zásielky dať aj vy. V určitých prípadoch sa môže stať, že aktuálnu polohu vodiča na mape nevidíte. Môže to byť dané tým, že vodič má v danom momente vypnutý GPS modul. Takisto platí, že sledovať zásielku z Pilulky na mape je možné niekoľko desiatok minút pred jej doručením.

Vytvorenie objednávky cez aplikáciu Pilulka.sk a doručenie cez službu Pilulka Auto hodnotíme ako príjemnú a pohodlnú používateľskú skúsenosť. Kuriér vás bude pred doručením kontaktovať telefonicky, v prípade komplikácií sa s ním môžete dohodnúť.

Google Play
App Store

Aplikácia Pilulka.sk pre iOS a Android

Pilulka Auto

Aktuálnu polohu Pilulka Auta môžete sledovať cez mobilnú aplikáciu

Prečítajte si aj:

Pilulka.sk spustila nové webové stránky

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit