WESTech pre svojich zákazníkov pripravil mimoriadnu akciu. Rozdáva totiž pravú zlatú tehličku.

Do jednej z 200 ks produktu Ubiquity UniFi AP v ich sklade skryli pravú zlatú tehličku. Začína zlatá horúčka. Šanca vyhrať zlatú tehličku je až 1:200.

Vo videu uvidíte, ako je skrytá zlatá tehlička:

Ako je možné zlatú tehličku získať?

Stačí si objednať  Ubiquity UniFi AP a možno sa na vás usmeje šťastie. Ubiquity UniFi AP je vysoko výkonný prístupový bod WiFi s podporou noriem 802.11a / b / g / n / ac môže byť použitý ako pre firemné účely – kancelárie, hotely, reštaurácie, sklady, tak aj v domácností. Umožňuje totiž to najlepšie možné pokrytie rodinných domov alebo bytov. Dosahuje komunikačnú rýchlosť 867 a 450 Mbps (2,4 a 5 GHz). Anténny systém s podporou MIMO technológie komunikuje až na vzdialenosť 183 metrov.

Ubiquiti UniFi AP AC Long Range

Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, Zdroj: Ubiquiti

Zlatá tehlička sa nachádza v jednej z 200 krabíc. Akcia platí do vypredania zásob a je určená pre nových aj existujúcich zákazníkov WESTechu. A preto sa poponáhľajte, zlatá tehlička bude možno vo vašej škatuľke. Objednávku môžete urobiť tu>>

Spoločnosť WESTech je jedným z najväčších IT distribútorov na Slovensku. Zaregistrujte teraz svoju firmu, staňte sa B2B partnerom a nakupujte výhodne za veľkoobchodné ceny.

Značky: