Call of Duty: Black Ops Cold War získa výkon novej generácie vďaka zberateľskej edícii pevných diskov radu WD_BLACK

Western Digital spolupracuje s tvorcami hry Call of Duty na originálnom vzhľade troch vysoko výkonných produktov z radu WD_BLACK a prináša hráčom tri disky v špeciálnej edícii v dizajne Call of Duty: Black Ops Cold War. A navyše pridáva bonusové body do hry. Na svet prichádzajú externé disky WD_BLACK P10 Game Drive, WD_BLACK P50 Game Drive SSD a nedávno uvedený interný SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe s technológiou PCIe Gen4.

WD_BLACK P10 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externý disk WD_BLACK P10 Game Drive je vytvorený špeciálne pre hráčov, ktorí hľadajú možnosť , ako rozšíriť hernú konzolu alebo PC a ako uložiť svoju knižnicu herných titulov do ľahko prenosného úložiska. Spoločne s nákupom tohto disku získa hráč poukaz na 1100 bonusových bodov Call of Duty, ktoré môžete vymeniť za herné prvky v priebehu hry. Tento špeciálny disk bude dostupný v kapacite 2 TB za odporúčanú cenu 134 eur. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov začiatkom decembra 2020.

WD_BLACK P10 Game Drive

WD_BLACK P10 Game Drive

SSD disk WD_BLACK P50 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externý SSD disk WD_BLACK P50 Game Drive poskytuje počítaču a kompatibilným konzolám vysoké rýchlosti načítania. Hráči strávia menej času čakaním na návrat do hry a získajú tak viac času na hru samotnú. Hráči, ktorí si zakúpia tento disk, získajú navyše poukaz na 2400 bonusových bodov Call of Duty. Tento disk bude dostupný v kapacite 1 TB za odporúčanú koncovú cenu 308 eur. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Tiež príde na trh v decembri.

WD_BLACK P50 Call of Duty

WD_BLACK P50 Call of Duty

SSD disk (1TB) WD_BLACK SN850 NVMe Call of Duty: Black Ops Cold War

Tento výkonný interný SSD disk znižuje dobu načítania hier a prenáša súbory rýchlejšie než predchádzajúca generácia. Interný SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe má v základe technológiu PCIe Gen4, zabezpečuje plynulejšie načítanie aplikácie a umožňuje rýchle bootovanie systému a hier. Súčasťou nákupu je aj poukaz na 2400 bonusových bodov Call of Duty. Tento disk bude dostupný vo verzii bez chladiča a v kapacite 1 TB za odporúčanú koncovú cenu 253 eur. Ďalšie informácie o tomto produkte nájdete na Western Digital store. Na trh sa dostane v decembri.

WD_BLACK SN850 NVMe

WD_BLACK SN850 NVMe

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.