WhatsApp testuje novú funkciu: Umožní používanie služby na viacerých zariadeniach súbežne

0

Ide o jedno z hlavných obmedzení.

WhatsApp je skvelá komunikačná služba, ktorej nevýhodou (alebo výhodou?) je fakt, že ju môžete používať iba na jednom zariadení. Existuje síce riešenie, vďaka ktorému môžete komunikovať cez WhatsApp aj pomocou počítača, avšak komunikovať cez iný telefón alebo tablet je prakticky nemožné, resp. komplikované.

WhatsApp podľa dostupných informácií pracuje na novej funkcii, ktorá by mala toto obmedzenie odstrániť. Informuje o tom portál WABetaInfo, ktorý si všimol nové notifikácie – tie naznačujú, že je možné potvrdiť svoj účet aj z druhého telefónu, resp., že je možné mať aktívne prihlásenie do služby z viacerých zariadení.

Existenciu funkcie, ktorá by umožnila využívať WhatsApp na viacerých zariadeniach súčasne, potvrdzuje aj najnovšia beta verzia 2.20.110. Aj v tomto prípade sa objavili zmienky viacerých zariadení pre jeden účet, avšak, ako to bude presne fungovať, zatiaľ nevieme. Je však zrejmé, že WhatsApp s touto novinkou experimentuje a testuje ju a eventuálne sa jej dočkáme aj my, bežní používatelia.

Zdroj: WABetaInfo

Prečítajte si aj:

WhatsApp konečne dostal tmavý režim: Ako si ho aktivovať? (DOPLNENÉ)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>