Winamp je spať! Volá sa ale WACUP

0

Preslávený prehrávač, ktorý už nie je vyvíjaný vo svojej pôvodnej podobe dostáva nový nádych.

Zvláštna skratka celým názvom Winamp Community Update Project charakterizuje znovuzrodenie Winampu. Je založený na verzii 5.666, nie na Beta verzii 5.8 Beta, ktorá sa objavila pred dvomi rokmi. Nakoniec ale projekt nepokračuje ďalej. Možno áno ale je dva roky starý a na vylepšovanie Winampu môžeme zabudnúť. Na komunitný projekt upozornil server ghacks.net.

Ten inak stále funguje na Windows 10 a môžete ho používať. Ak sa ale objaví nejaká konkrétna chyba, jej nápravy sa len tak ľahko nedočkáte. WACUP si môžete vyskúšať v Preview verzii a potrebujete na to minimálne Windows 7.

Inštaláciu môžete spraviť do pôvodného adresáru s Winampom, ak ho na počítači máte, no vtedy sa pôvodný program prepíše. Máte možnosť ho nainštalovať tiež ako prenosnú verziu a vtedy sa pôvodná verzia Winampu nijako nezmení.

Nový WACUP si môžete stiahnuť tu.

Zdroj: ghacks.net

Prečítajte si aj:

Legendárny Winamp je späť!

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár