Winamp na webe. Pripomeňte si tento prehrávač

0

Nemusíte ho inštalovať na to, aby ste si pripomenuli, ako vyzeral kedysi.

Téme Winampu sme sa venovali už v minulosti, no tento prehrávač nemá kto ďalej vyvíjať. Očakávaná verzia neprišla a takmer posledná oficiálna je označená ako 5.666 z roku 2013. Okrem toho je k dispozícii na stiahnutie aj beta verzia 5.8 z roku 2016.

Na webe Webamp existuje verzia, ktorá funguje v rámci ukážky. Teda okno môžete premiestňovať, meniť jeho parametre, skiny a zobrazovať aj vizuálne efekty počas prehrávania hudby. Vlastnú hudbu v ňom neprehráte, avšak ako pripomenutie si nostalgie ide o zaujímavý projekt.

Nevynechajte ani múzeum skinov pre Winamp. Vzniklo ich naozaj ohromné množstvo, niektoré viac či menej použiteľné, avšak zásoba bola obrovská. Presvedčte sa sami na tejto webovej stránke.

webamp

Prečítajte si aj:

Winamp je spať! Volá sa ale WACUP

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár