Xiaomi Mi 11 Lite 5G: Kompletné technické parametre prezradené

0

Odľahčená verzia Xiaomi Mi 11 je pripravená na svoj príchod na trh.

V databáze Google Play Console sa objavil detailný popis modelu Xiaomi Mi 11 Lite, ktorý má byť v aktuálnej ponuke modelového radu Mi 11 najlacnejším. Fotografie zariadenia potvrdzujú, že smartfón je po dizajnovej stránke takmer presnou kópiou základného modelu Xiaomi Mi 11. Displej zariadenia je plochý, zatiaľ čo Xiaomi Mi 11 má displej zakrivený.

Google Play Console potvrdzuje, že Xiaomi 11 Lite je vybavený displejom s rozlíšením FullHD+, čipsetom Snapdragon 765G, 8 GB pamäte RAM a má predinštalovaný operačný systém Android 11 s nadstavbou MIUI. FCC dokonca potvrdzuje kapacitu batérie, ktorá dosahuje 4150 mAh. O rýchle nabíjanie sa bude starať nabíjačka s výkonom 33 W.

Predpokladáme, že označenie modelu Xiaomi Mi 11 Lite sa použije pre všetky regióny, okrem Číny, kde tento model dostane tradičné označenie Xiaomi Mi 11 Youth Edition.

Zoznam technických parametrov:

Xiaomi Mi 11 Lite

Zdroj: GizChina

Zdroj: GizChina

Prečítajte si aj:

Xiaomi Mi 11: Ako fotí cez deň a v noci? (FOTOTEST + VIDEO)

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár