Xiaomi Mi Power Bank 3 s kapacitou 30 000 mAh

3

Rekordná kapacita na veľké batérie v smartfónoch alebo na dlhý čas bez elektrickej energie.

Na novú powerbanku Xiaomi Mi Power Bank 3 upozornil server GSM Arena. Zároveň dodáva praktický príklad, v ktorom použil smartfón Xiaomi Mi 10 a iPhone SE. Prvý s kapacitou 4780 mAh nabijete viac ako 4× a iPhone viac ako 10× použitím tejto powerbanky.

Portovo je vybavená veľmi dobre a je skutočne univerzálna. Má totiž dvakrát USB-A, jeden microUSB a jeden port USB-C. S ním nabijete powerbanku za 7,5 h nabíjačkou s výkonom 24 W, napríklad 30 W od Xiaomi.

Je tu aj podpora nabíjania hodiniek a náramkov, ktoré majú menší odber a niektoré powerbanky vypnú nabíjanie, keďže to pre ich detekciu nie je dostatočne silný odber prúdu. Tu treba dvakrát stlačiť tlačidlo na powerbanke a prepne sa do režimu nabíjania menších zariadení. Oficiálna cena je 24 USD, u nás bude pravdepodobne o niečo vyššia.

Zdroj: GSM Arena

Prečítajte si aj:

Xiaomi Mi 10: Poriadny smartfón, ale aj Xiaomi už zdraželo (RECENZIA)

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

3 komentáre

  1. Erik Vozňák on

    poprosim o preklad tejto vety: S ním nabijete powerbanku za 7,5 W nabíjačkou s výkonom 24 W, napríklad 30 W od Xiaomi.

    lebo myslim ze ani autor clanku jej nerozumie.

Pridaj komentár