Xiaomi, Oppo a Realme zrušili predstavenie v Barcelone: Majú náhradný plán

0

Po zrušení MWC 2020, ktoré včera oznámil organizátor GSMA sa pridali k finálnemu stanovisku aj ďalší výrobcovia.

Xiaomi Mi 10Mi 10 Pro tak neuvidíme v Barcelone ale na náhradnom predstavení v Európe. Okrem toho, že sa môžeme tešiť na úžasné produkty, neprezradil ďalšie detaily. Ceny a ďalšie informácie o telefóne sa dozvieme až po uskutočnení európskeho predstavenia. Informoval server PhoneArena.

Oppo Find X2 je ďalší smartfón, ktorý kvôli zrušeniu MWC príde o svoje predstavenie. Výrobca sa vyjadril že rešpektuje a chápe rozhodnutie o zrušení tohto kongresu. Pôvodné predstavenie, ktoré sa malo konať v sobotu, 22. februára 2020 sa bude musieť presunúť. Rovnako ani tento výrobca nemá v rukáve presný náhradný plán. Znamená to, že aj na dátum konania európskeho predstavenia si budeme musieť počkať.

Značka Realme s uvedením svojho smartfónu Realme X50 Pro 5G pôjde priamo on-line. Nebudú mať teda svoju konferenciu v Barcelone, záujemcovia o túto novinku si jej predstavenie môžu pozrieť cez web vysielanú z Madridu a to 24. februára 2020.

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

MWC v Barcelone je zrušené! Dôvodom je koronavírus

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár