Samostatne spustiteľné rozšírenie kombinuje to najlepšie z pretekárskych hier Forza a úspešnej filmovej série Rýchlo a zbesilo.

Až do 10. apríla 2015 môžete sťahovať najnovšie rozšírenie pre hru Forza Horizon 2 zadarmo. Doplnok s podtitulom „Fast & Furious“ je dostupný pre konzoly Xbox One a Xbox 360 a k spusteniu nevyžaduje žiadnu z predošlých Forza hier. Inak povedané, ak máte doma Xbox a chvíľu voľného času, môžete okamžite usadnúť za virtuálny volant a navštíviť svet filmov Rýchlo a zbesilo.

Vo Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious bude vašou úlohou získať desať vybraných áut. Ide o tie isté vozidlá, aké uvidíte aj vo filme Rýchlo a zbesilo 7. Aby ste úlohu splnili, musíte dokončiť viacero výziev, ktoré sú inšpirované filmovým dobrodružstvom. Samostatne spustiteľné rozšírenie si môžete stiahnuť pomocou konzoly alebo cez webové rozhranie. Verziu pre Xbox One hľadajte pod týmto odkazom, majitelia konzoly Xbox 360 môžu sťahovať pomocou tejto stránky. Hru môžete sťahovať zadarmo.

Dodajme, že doplnok Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious bude od 11. apríla dostupný za cenu 9,99 EUR.

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit