Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Zákazníci DKV Mobility, poprednej európskej B2B platformy pre platby a riešenia na cestách, majú teraz prístup k 10 000 nabíjacím staniciam Tesla Supercharger v celej Európe. Môžu využívať prémiové služby spoločnosti Tesla bez ohľadu na značku elektrického vozidla.

Sieť Tesla Supercharger je najväčšia a najspoľahlivejšia sieť rýchlonabíjačiek v Európe, ktorá ponúka rýchlosť nabíjania až 250 kW. Nabíjacie miesta Tesla Supercharger pre všetky elektrické vozidlá je možné nájsť v aplikácii Tesla v sekcii pre vozidlá iných výrobcov alebo v aplikácii DKV Mobility. Nová služba je dostupná prostredníctvom platformy GreenFlux, dcérskej spoločnosti DKV Mobility, ktorá je zodpovedná za kompletnú ponuku nabíjania elektromobilov DKV Mobility.

„Integrácia nabíjacích staníc Tesla Supercharger do našej siete je navrhnutá tak, aby bola v súlade s našou súčasnou ponukou a zákazníci DKV Mobility ju mohli jednoducho využívať bez ďalších komplikácií. Tým, že našim zákazníkom ponúkame prístup k nabíjacím staniciam Tesla Supercharger bez ohľadu na ich značku vozidla, umožňujeme im využívať výhody pohodlia, pokrytia, úspory nákladov, rýchlejšieho nabíjania, ekologickej udržateľnosti a špičkových odborných znalostí spoločnosti Tesla v oblasti nabíjania,“ hovorí Sven Mehringer, výkonný riaditeľ divízie Energy & Vehicle Services spoločnosti DKV Mobility.

Nabíjanie v sieti Tesla Supercharger je možné spustiť len pomocou aplikácie Tesla. Ak chce vodič elektromobilu platiť kartou DKV +CHARGE, musí si stiahnuť aplikáciu Tesla a vytvoriť si účet Tesla. Zákazníci DKV Mobility musia vo svojom účte Tesla nastaviť platby kartou DKV +CHARGE ako predvolený spôsob platby. Na tento účel môžu do účtu Tesla zadať svoje meno a číslo karty DKV +CHARGE. Po overení tohto kroku spoločnosťou DKV Mobility bude karta DKV +CHARGE nastavená ako predvolený spôsob platby pre fakturáciu.

Značky: