Chcete ozajstnú zábavu s tým, že si zalietate a nakrútite efektné zábery. Pilotovanie s dronom Bebop od firmy Parrot je zážitkom. Chce to od vás investovať do nákupu drona, pripojiť smartfón alebo tablet s iOS alebo Androidom a cez Wi-Fi pripojenie a aplikáciu FreeFlight 3 môžete ihneď lietať. Alebo si kúpite komplet balenie spolu so SkyController a máte samostatné diaľkové ovládanie s hardvérovými ovládačmi na presné lietanie. SkyController navyše umožní zvýšiť dosah drona od vás až na 2 km, čo je poriadne ďaleko. Ak máte ešte viac peňazí, tak si prepojíte Bebop Drone so SkyControllerom a okuliarmi FPV a získavate pocit ako keby ste sedeli v prednej časti drona.

SKYCONTROLLER_BLUE_3-4

 

Cez pripojenie HDMI prenášate obraz z kamery aj s telemetriou ako je vzdialenosť, nadmorská výška, horizont, úroveň nabitia batérie a pod. Viac o tomto drone v našom videu.

 

Dron Bebop spolu so SkyControllerom zapožičala do nášho testu spoločnosť iStores. Cena balenia drona spolu so SkyControllerom je 899 Eur.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.