Zaľúbenci minú na Valentína okolo 50 eur a sú čoraz odvážnejší

0

Valentínske darčeky na Zľavomat.sk nakupujú najmä muži

Ľudia na Slovensku sú s rastom online nakupovania čoraz odvážnejší a na sviatok zaľúbených Valentína nakupujú pre svoje polovičky viac erotických darčekov aj šteklivých zážitkov. Hitom sú aj klasické dary so srdiečkami, luxusné večere či valentínske pobyty pre dvojice. Vyplýva to z prieskumu najväčšieho zľavového portálu Zľavomat.sk, kde ľudia minú na valentínske prekvapenia od 20 do 50 eur. Pri zážitkoch a romantických pobytoch je to od 100 eur vyššie. Valentín je jedno z mála období, keď výrazne narastá záujem mužov o nakupovanie darčekov a dorovnávajú vo výdavkoch svoje polovičky.

Valentín je v našich zemepisných šírkach veľmi špecifický sviatok. Jedna polovica ľudí ho obľubuje a s radosťou oslavuje a tá druhá je voči nemu tak trocha kritická. Ale dá sa povedať, že Valentín je  na Slovensku  čoraz populárnejší. Svedčia o tom rastúce nákupy nielen mladšej generácie, ale častejšie ho oslavujú aj staršie vekové kategórie. To sa odráža aj v náraste tržieb, nevyrovná sa však zatiaľ tržbami tradičným slovenským sviatkom, ako sú Vianoce či letnému obdobiu dovoleniek. Celkovo je trend nakupovania valentínskych prekvapení skôr intuitívny a na poslednú chvíľu,“ uviedol Štefan Miho, marketingový manažér portálu Zľavomat.sk, ktorý patrí do skupiny Slevomat Group.

TOP VALENTÍNSKE DARČEKY:

  1. Darčeky s vlastnou fotografiou alebo srdiečkami
  2. Romantické večere
  3. Wellness procedúry a pobyty
  4. Valentínske pobyty
  5. Erotické darčeky a zážitky

Ľudia na Zľavomate pred Valentínom podľa Štefana Miha nakupujú v tisíckach kusov drobné darčeky so srdiečkami, ktoré prípadne ozdobia vlastnou fotografiou – ako napríklad tričká, šálky či kľúčenky. Rovnako žiadané sú romantické viacchodové večere, wellness procedúry a valentínske pobyty.

Pre nezadaných alebo tých, ktorí si svoju polovičku ešte stále hľadajú, Zľavomat tento rok pripravil aj novinku – vstupy na valentínsku single párty či karneval na lodi. Opäť sú aj pri týchto nákupoch pre singles aktívnejší muži.

Tento rok sa zákazníci zamerali viac aj na relax a oddych v pravom zmysle slova. Vírivky, sauny, masáže, pobyty v prírode – zaujíma ich všetko, čo súvisí s pravým uvoľnením a pohodlím. Ale každým rokom sú naši zákazníci čoraz odvážnejší. Strach z nakupovania intímností je cez internet menší,“ doplnil Štefan Miho.

Tohtoročnou jednotkou v erotických darčekoch na Zľavomate sú určite šteklivé a erotické masáže. „V našej ponuke pikantných darčekov je okrem tantra či nuru masáží najväčší záujem o jednorazovú spodnú bielizeň, balíčky valentínskych kondómov a masážne gély,“ prezradil Štefan Miho. Veľkým hitom je  aj striptízová šou Ladies Night Magic Mike XXL – najlepšia striptízová skupina Európy prvýkrát na Slovensku, ktorú si zakúpilo už takmer 2 000 ľudí.

TOP Erotické valentínske darčeky:

  1. jednorazová spodná bielizeň
  2. erotické masáže
  3. balíčky kondómov a gély

Viac valentínskych tipov na darčeky nájdete na Zľavomat.sk.

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár