Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najnovší prírastok do rodiny moto g – moto g82 5G ponúka ohromujúce vizuálne a zvukové zážitky pri bleskovej rýchlosti. Vybavený najpokročilejším displejom, aký kedy bol použitý v zariadeniach moto g, prináša aj viacrozmerný zvukový zážitok v podaní Dolby Atmos® a stereo reproduktorov, systém fotoaparátov vytvorený na zachytenie toho, na čom záleží a batériu, ktorá toto všetko umožní.

Zdroj: Motorola

So zariadením moto g82 5G môžete zažiť viac ako miliardu odtieňov realistických farieb na 6,6-palcovom Full HD+ pOLED displeji. To znamená nekonečný kontrast hlbšej čiernej, sýtejšie farby a šancu užiť si obľúbenú zábavu v novom svetle vďaka brilantnej 10-bitovej farebnej hĺbke, ktorá obsahuje 64x viac farebných kombinácií oproti 8-bitovým displejom. Navyše, nočný režim Night Light chráni oči a zároveň prináša jasný obraz pri sledovaní filmov alebo hraní hier s nízkym rozmazaním pohybu.

Vďaka ultra rýchlej obnovovacej frekvencii 120 Hz si môžete vychutnať plynulý zážitok zo sledovania obľúbených filmov, či seriálov. Aby sa váš zážitok posunul na vyššiu úroveň, Dolby Atmos® kombinuje duálne stereo reproduktory, ktoré poskytujú širší rozsah a väčšiu čistotu zvuku, čím vám pomôžu ponoriť sa ešte hlbšie do detailov skladieb a filmov. Môžete si dokonca vytvoriť svoj vlastný osobný koncert so smart power zosilňovačom, napríklad zvýšením hlasitosti bez rušivých elementov vo zvukovej stope.

Zábava môže pokračovať vďaka masívnej 5 000 mAh batérii, ktorá vám umožní celé hodiny počúvať hudbu, chatovať, alebo hrať hry. A keď príde čas na dobytie, TurboPower™ 30 W nabíjanie vám pomôže vrátiť sa rýchlo späť do hry.

Zdroj: Motorola

zachyťte život z akéhokoľvek uhla

Bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, kamerový systém je pripravený na akciu a to prostredníctvom 50 MPx hlavného fotoaparátu s technológiou Quad Pixel, 8 MPx fotoaparátu 2v1 s ultra širokouhlým objektívom a snímačom hĺbky pre dve jedinečné perspektívy. V neposlednom rade je tu 2 MPx Macro Vision kamera na zachytenie aj tých najmenších detailov. Okrem toho je tu predná 16 MP selfie kamera s režimom Dual Capture, ktorá umožňuje súčasne spúšťať zadnú aj selfie kameru. Po západe slnka využijete režim Night Vision pre neuveriteľne čisté zábery. Technológia optickej stabilizácie obrazu (OIS) umožňuje dosiahnuť ostré snímky aj pri slabom osvetlení bez nechcených otrasov.

Zvládnite všetko so super-rýchlym 5Gpripojením

Zariadenie moto g82 5G, vybavené mobilnou platformou Snapdragon® 695, ponúka až o 30 %2 väčší výkon. Ten sa prejaví na plynulejšom hraní hier, spoľahlivom 5G streamovaní a profesionálnej úrovni fotografie – prakticky bez ukladania do vyrovnávacej pamäte. To znamená, že používatelia si budú môcť okamžite stiahnuť mapy pre svoje najväčšie dobrodružstvá, či obľúbenú reláciu, a to za pár sekúnd. Ďalej sa môžu plynulo pripájať na videohovory s priateľmi bez toho, aby im uniklo jediné slovo.

získajte najnovší softvér a zabezpečenie

Smartfón moto g82 5G obsahuje čistú verziu systému Android 12, ktorá prináša ešte osobnejší, bezpečnejší a jednoduchší zážitok z mobilného zariadenia. Pomocou ovládacieho panela ochrany osobných údajov majú používatelia jasný a ucelený prehľad o tom, kedy aplikácie získali prístup k polohe zariadenia, fotoaparátu alebo mikrofónu, čo uľahčuje správu povolení. Funkcia ThinkShield tiež ponúka niekoľko vrstiev ochrany na zabezpečenie údajov v zariadení. Hráči s novým operačným systémom Android nebudú musieť čakať na stiahnutie obľúbených herných titulov, aby mohli začať s hrou.

My UX umožňuje väčšiu kontrolu nad zariadením ako aj zážitkami s ním, či už ide o prispôsobenie nastavení pre zábavu, zmenu farieb a písma alebo používanie gest na uľahčenie každodenných interakcií.

dostupnosť

Zariadenie moto g82 5G prichádza na vybrané trhy v Európe s počiatočnou odporúčanou cenou 329,99 EUR.

Značky: