Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nový rok je príležitosťou začať žiť zdravší a plnohodnotnejší život.

Plnenie novoročných predsavzatí v tomto smere však podľa prieskumov väčšina ľudí vzdá veľmi skoro. Ak aj vy práve v týchto dňoch rozmýšľate, že zdravý životný štýl jednoducho nie je nič pre vás, vedzte, že jediné, čo vás udrží na správnej ceste, je motivácia. Práve v tejto oblasti vedia byť skvelými pomocníkmi technológie. Platforma Huawei AppGallery ponúka rozsiahlu ponuku užitočných fitness appiek, s ktorými bude udržiavanie zdravého životného štýlu jednoduchšie, ako si myslíte.

V súčasnosti je k dispozícii stále viac a viac aplikácií zameraných na zdravie a fitness. Od prerušovaného pôstu, cez meditáciu, až po pohybové aktivity a sledovanie trás – aplikácie sa čoraz viac stávajú nenahraditeľným spoločníkom pre tých, ktorí túžia po dlhodobých pozitívnych zmenách. Vybrali sme preto päť skvelých športových a wellness aplikácií pre smartfóny a nositeľné zariadenia, ktoré si jednoducho stiahnete z obchodu AppGallery od Huawei.

Výnimočnou aplikáciou, ktorá podporuje “fasting”, teda regulovaný pôst, a zlepšuje metabolizmus, je FastingApp. Regulovaný pôst je efektívna metóda chudnutia, ktorá funguje na princípe časových okien, kedy môžete konzumovať jedlo, ktoré sú spravidla kratšie, napríklad osem hodín, a následne nasleduje 16 hodín bez jedla. Táto metóda slúži na efektívnejšie chudnutie a reguláciu hmotnosti. Aplikácia pomáha užívateľom plánovať a sledovať ich obdobia pôsotu, vďaka čomu budú mať vždy prehľad o tom, kedy a ako sa počas dńa stravujú.

Pre tých, ktorí sa chcú v tomto roku lepšie starať o svoje duševné zdravie, a hľadajú prostriedky ako lepšie zvládať stres, je tu Headspace. S tisíckami riadených meditácií pre dospelých aj deti ponúka aplikácia Headspace efektívne nástroje na zvládanie každodenného tlaku a zlepšenie psychickéhostavu mysle kedykoľvek a kdekoľvek.

Aplikácia Mapy.cz je verným spoločníkom pre všetkých, ktorí si stanovujú ciele v oblasti pohybu a aktívneho životného štýlu najmä vonku. S presnými mapami, navigáciou a sledovaním trás je ideálnym pomocníkom pre všetkých nadšencov outdoor aktivít, či už je to chôdza, turistika alebo cyklistika.

Adidas Running je skvelou aplikáciou s vstavaným GPS sledovaním, ktorá nie len monitoruje vaše trasy, ale aj motivuje k pravidelnému behaniu. S možnosťou sledovať rôzne športy a udržiavať disciplínu, pomáha užívateľom dosahovať svoje fitness ciele. Vďaka pravidelným výzvam a virtuálnym pretekom budete mať vždy motiváciu ísť si zabehať. Buďte aktívni pri svojich obľúbených športoch, ako je beh, turistika, cyklistika, joga a ďalšie. Zapisujte si minúty, míle a spálené kalórie a sledujte svoje štatistiky.

Zdravý životný štýl je o rovnováhe tela a duše. Pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu a oddych, je tu aplikácia Wattpad – platforma na objavovanie, čítanie, ale aj písanie vlastných inšpiratívnych príbehov. Zabudnite na stres a relaxujte pri dobrej knihe, či príbehu, ktoré vás vtiahnu do deja a pomôžu vám rozvíjať svoju fantáziu.

Bez ohľadu na to, či je váš cieľ zlepšiť fyzickú kondíciu, zvládať stres alebo objavovať nové miesta, Huawei AppGallery ponúka nástroje pre každého. Vďaka širokej škále aplikácií dostupných v AppGallery sa novoročné predsavzatia stanú dosiahnuteľnými a udržateľnými cieľmi.

Navyše, všetky dáta nájdete v aplikácii Zdravie (Huawei Health). Tá dokáže komplexne monitorovať zdravie používateľov a analyzovať údaje, získané z pripojených zariadení. Na základe získaných dát tiež dokáže navrhnúť mnohé personalizované odporúčania, ako zlepšiť váš progres.

Značky: